Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a 30-40es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek a 30-40es férfiak a kocsmába járni?

Figyelt kérdés
föleg komoly válaszokat várok!
2015. dec. 13. 15:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nö vagyok, és kiváncsi lennék föleg férfiak válaszára, hogy miért szeretnek oda járni. csak a haverok, ismerösök miatt, vagy a pultos nö miatt? komoly válaszokat várok.
2015. dec. 13. 15:19
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aki hajlamos a piára, az fog oda járni. :D

Meg lehet van valami a magánéletében, hogy ott keres a bánatára kiutat.

2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Van,akinek ez a kikapcsolódás,ami szerintem nem egy pozitív dolog,de hát nem vagyunk egyformák.Az,hogy a pultos jó csaj-e,már csak egy mellékes dolog,ha vele flörtöl a pasid,akkor valószínűleg mással is.
2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
haverok, meg hogy csak a pultoscsaj van, nem több.
2015. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

hogy érted utolso, hogy csak a pultos csaj van?

egyébként nem alkesz a párom, csak napi szinten jár oda egy kolát meginni. haverokkal meg havi egyszer iszik egy sört, vagy valamit. részegen még nem jött haza. szová tettem ezt a minden napot, de azt mondja, nincs ebben semmi.

2015. dec. 13. 15:31
 6/22 Rsta ***** válasza:
66%
Csak úgy kólázni senki sem jár a kocsmába - főleg rendszeresen. Itt már érdemes lesz körbeszimatolni.
2015. dec. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem alkoholista, de mindennap iszok...ezt Te minek hívod ?
2015. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 mikeXxX ***** válasza:
Nem tudom ő miért jár oda valószínűleg a haverok miatt mivel egy kocsmában nem hiszem , hogy lehet csajozni gondolom ez a félelmed ! Egyébként én se inni nem szeretek és egy dzsuvás kocsmába járni sem szeretek ! 36f
2015. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
igen, inkább az a félelmem. miböl gondolod, hogy nem lehet csajozni? fiatal 26 év körüli a kiscsaj, a párom 40 feletti. de ez nem gond, már a mai világban.
2015. dec. 13. 16:03
 10/22 A kérdező kommentje:
ö sem italt iszik, ebben biztos vagyok, mert nem birja az italt. ismerem már annyira.a napi kola, vagy kávé, az megvan minden nap. de miért is oda? inkább presszo, mint kocsma, csak én igy hivom.
2015. dec. 13. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!