Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, mikor életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, mikor életed nagy szerelme akivel annó főképp a te hülyeségeid miatt lett vége, már komoly kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Más ember boldoggá tudta tenni, még te elszalasztottad és azóta nem volt rendes kapcsolatotok sem, vagy amiben vagytok nem felhőtlen?
2016. márc. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen érzést nem vált ki mert nem érdekel,nem követem nyomon egyszerűen nem érdekel az élete.
2016. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életem nagy szerelme egy szajha volt, hála istennek. Ezért nem is érdekel, milyen számomra elítélendő élete van =)
2016. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VirágésBence ***** válasza:
Nekem azóta van jobb, sokkal jobb kapcsolatom, életem nagy szerelmének sem mondanám, de mély nyomokat hagyott bennem. 20 évesen hozzá ment egy amerikai dollár milliomoshoz és kb ennyi az egész élete, egy barátnőjétől tudom, hogy szarul érzi magát és itt ki is lőttem az információim.
2016. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Nem fáj. Vmiért így kellett lennie, kívánom neki a legjobbakat.
2016. márc. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Életem szerelme épp itt alszik mellettem.
2016. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan tipikus "go meghalni" érzés...

De aztán majd jön valaki, aki elfeledteti veled c:

2016. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!