Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kapom ezt? Valóban ezt...

Miért kapom ezt? Valóban ezt érdemlem, ha igen akkor nincs miért élnem.

Figyelt kérdés
Az életem romokban. Anyámék megkeserítették a gyerekkorom, elzárták minden szórakozástól, volt hogy megvertek, jó ideig egy darab "barátom" nem volt. Sosem szerettek, csak egy trófea voltam amit mutogathattak. Testvéreim, rokonaim sincsenek őket eluldozte anyám es a családja. Nehezen de túl éltem a középiskoláig de a fenyegetőzés es lelki bántalmazás folytatódott. Ki vagyok merülve idegileg. Talán lett volna végre egy rendes barátnőm de magam sem tudom miert összevesztem vele és azóta nem ugyan az a kapcsolatunk. Persze az egyik legfájóbb pont Sosem fog elmúlni mert kissé "félresikerültem" más vagyok mint a többiek. Férfi vagyok de női érzelmekkel, ezaltal senkivel nem tudok szót érteni. Elegem van az egészből. Legszívesebben most végetvetnék az egésznek.

2016. febr. 8. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Érzelmek nem nem függők.

Ez nem érdemlés kérdése. Te választottad magadnak e életet fejlődés céljából. Hozzáállás kérdése s akikkelt nem tudod elkerülni találkozást, nevelheted.

Írj ha kell segítség.

2016. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mégis miért választottam volna a szenvedést?
2016. febr. 8. 19:04
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
"A szüleid hibája, hogy hülye lettél, de a te hibád lesz, ha az is maradsz."
2016. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Mert elegem van a kilátástalanságból?
2016. febr. 8. 19:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Öcsém, két kommentet kaptál, mindegyik hülyeség. Gratulálok az ittenieknek is.


Részvétem, de most szedd össze magad, kérdező! A saját életed te formálod. Nekem voltak barátaim és most mindegyiket elveszítettem, ez sokkal rosszabb, mint az, ha nem is lettek volna. De próbálj meg barátkozni, élni, élvezni ezt a shit életet. Tudom, nem jó, én is utálok élni, de szerencsére a halál után nincs semmi, úgyhogy utána majd "pihenünk"! :) De addig is nyomjuk le ezt a shitet és kész, majd mosollyal az arcunkon halunk meg. :) Úgyhogy próbáld meg kicsit lazábban venni és a múlttal ne törődj! És a jövővel sem! A jelen a lényeg, mert az építi a jövőt. Úgyhogy azzal törődj, ami most van! Kitartást és sok sikert! :)

2016. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Próbálok, de ismerem a barátok elvesztése érzést is. Nem rég vesztettem el őket. A jatekok fontosabbak voltak mint én. Megpróbáltam annyiszor felállni volt hogy sikerült de végül újra es ujra ugyanaz torténik
2016. febr. 8. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem válts valamit radikálisan, hogy ébredj fel.

Engem apám terrorizált, anyám meg hagyta. 14éves koromig senki nem jöhetett hozzám, én sem mehettem sehova(iskolába vitt-hozott, ha nem az elsők közt jöttem ki a kapun, verés, vagy nem szólt hozzám egy hétig, rettegésben tartott-ez még a finomabbja).

Szóval, nem vagy hülye, akkor vagy hülye, ha hagyod, hogy tönkretegyen. Én is hülye vagyok pillanatnyilag, de már kontinensekben gondolkodom. Most is más országba mentem, azért is cirkuszol. Lázadj fel. Engem is majomként mutogatott, amíg egy jó nagyot ordítottam. Mutasd meg, hogy veled nem lehet szarozni! Férfi vagy, ember! Ha én férfi lehetnék..pfajaj.

Hidd el, hogy lesz jobb. Tegyél róla, hogy legyen jobb. Nem tudom mit vársz a válaszolóktól, de így pár mondatban nem lehet segíteni.

2016. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megtettem már, de nem használt. Itt már több van mint a múltam amelyet tönkretettek. Más jövőt szeretnék, nem igy folytatni de nem megy. Próbáltam annyiszor lépni az ügy érdekében de mindig visszasüllyedtem
2016. febr. 8. 20:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy hülye vagy. Te meg itt tiltakozol.
2016. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztos erre van szükségem. Köszönöm a támogatást utolsó... Nem kívánok neked hasonlót de remélem megtapasztalod ezt egyszer...
2016. febr. 8. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!