Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most miért én érezzem magamat...

Most miért én érezzem magamat rosszul meg hibásnak, azért mert nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokan úgy beszélnek mintha csak a Férfin múlna a dolog, éreztetik, bele is másznak az ember személyes életébe kérdésekkel, arra a vonalra terelve az egészet hogy az én hibám meg hogy én milyen ember vagyok, meg h akkor biztos meleg vagyok.. Konkrétan nem mondták még ezt, de azért látom meg olvasom, hogy manapság már nagy divat lett az, hogy egy egyedülálló férfit leb.iznak meg úgy adják elő felfestve a helyzetet teljesen tévesen. És ha úgy adódik egy helyzet, hogy nőnél valamit rosszul válaszolok, vagy nem úgy ahogy elvárja, akkor már egyből megvagyok bélyegezve.
2016. márc. 10. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

XDXDXDXDXD

Aha. XDXDXD

Persze, tévesen, mert buta agy mosott idióták.

Persze, mert nem gondolkodnak s logikátlan állösszefüggéseket használnak.

Érdemes nem beszélni ilyenekkel.

Fő kérdésre válaszolva, semmiért. Ne érezd, nincs úgy.

2016. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne érezd.


Aki az vallja, hogy ettől te kevesebb vagy, az azért gondolkozik így, mert neki valószínűleg ez az egyetlen "teljesítménye", ő ettől érzi magát valakinek, hogy ezzel "letett valamit az asztalra".

Attól meg csak még többnek érzi magát, ha leszólhat olyan embert, aki szerinte nem tett le az asztalra annyit, amennyit ő.


Ettől még nem vagy kevesebb, kérdező. :)


Én nő vagyok, de voltak időszakaim, amikor évekig egyedülálló voltam, mert nem találkoztam az alatt az idő alatt olyan férfival, aki illett volna hozzám. Ezért inkább voltam egyedül, mintsem egy rossz kapcsolatban.

Férfiként meg tényleg nehezebb lehet az ismerkedés. Én most már férjnél vagyok, és a férjemmel sokat beszélgettem erről.

2016. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!