Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már ASMR élményt?

Tapasztaltatok már ASMR élményt?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá erre a dologra, jópár videót végig néztem, de semmi különöset nem tapasztaltam. Semmivel nem megnyugtatóbb, mintha bekapcsolt TV mellett aludnék el, és semmilyen bizsergést sem érzek. Nektek van valamilyen tapasztalatotok?

2016. márc. 13. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de azért vicces hallgatni.
2016. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy bizsereg tőle a nyakam, hátam és a derekam, hogy szinte remegek. Legalábbis eleinte ez volt, azóta hozzászoktam, így már nem annyira intenzív.
2016. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vápaszokat! És mi váltja ki nálad ezt az érzést? Esetleg tudnál vidrót linkelni?
2016. márc. 13. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudtam, hogy erre még "szak" kifejezés is létezik :D

Most én is rákerestem 1-2 videóra nálam sem váltja ki, viszont sokszor éreztem már mikor valaki kicsit úgymond belépett az aurámba és esetleg úgy suttogott valamit vagy csinált valamit, valahogy hozzám ért. Nem szexuális jellegű a dolog, de nálam mégis csak nők váltották ki, sőt orvosnál is előfordult, de az is nő volt. Kellemes bizsergés, amit főleg a nyakam körül meg talán a felső testemben éreztem.

2016. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4. átfogalmaznám :D nem feltétlenül szexuális jellegű, viszont egy vonzó nő hamarabb kiváltja, de valamilyen kémia kell, hogy legyen, mert egy számomra taszító valaki nem tudná kiváltani, sem férfi
2016. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=selNtpw2rE8

Így nézve inkább fura majdnem viccesnek hat :D de élőben valószínűleg kiváltaná

2016. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz van, mint #2-es válaszolónál! Az első 2-3 alkalom tök nagy élmény volt, ellazított és nagyon jólesett, de utána már teljesen közömbösen hatott rám, semmi extra. Bele lehet unni.
2016. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ritkán. Leginkább magamnak tudom kiváltani, és ennek az az oka, hogy az érintésekre vagyok brutálisan érzékeny, ami ugye a videóknál szóba se jön. Legyen az ember, eső, szél, bármi. A hangok is fontosak, de a látvány a legkevésbé. Utóbbinál talán csak a kezek.

És valóban fontos, hogy vonzó nő legyen, vagy ne lássam az arcát.

A profik azt mondják, ha beleunsz az asmr videókba, pihentetni kell, aztán valami igazán jót előszedni.

2016. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma találtam meg, hogy hívják ezt az érzést :) hosszú hosszú évek után :D

Nálam érintés vagy látvány váltja ki, de a látványnak hozzám kell kapcsolódnia (NEKEM mutat vki vmit stb). Lehet megnézek pár videót kíváncsiságból :D


L26

2016. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom. Egyszer betelefonált egy nő, aki nagyon lágyan beszélt, kellemes hangja is volt. Az egész gerincemből sugározva éreztem a bizsergést. A legjobb, hogy viszonylag sokáig tartott a beszélgetés, sokat is beszélt de a csúcs az volt, amikor olyat mondtam neki, amit lejegyzetelt és szinte suttogva ismételte a szavaimat. Azt hittem lecsúszok a székről, annyira jó volt!


Aztán fordított helyzetben is voltam, szintén nő hívott és az én rekedtesnek tűnő, vastag, de nyugodt hangom tetszett neki nagyon. Ezt őszintén el is mondta, hogy jó hallgatnia engem és mindegy mit, csak beszéljek neki. :) Nevettem, mondtam neki kérdezzen valamit a szolgáltatással kapcsolatban és beszélek. Kérdezett pár dolgot, válaszoltam neki és úgy búcsúzott, hogy tudja, kevés rá az esély, de hozzám szeretne kerülni mindig, ha telefonál.


Egyébként nálam a lágy beszéd, a suttogás és a lassú, sóhajtások hozzák elő, na meg az érintés. Elég, ha csak gyengéden birizgálják a hajam, az egész testem libabőrös lesz.

2017. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!