Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetnék le valakit,...

Hogyan győzhetnék le valakit, aki sokkal erősebb nálam?

Figyelt kérdés

Múltkor egy buszon utaztam a 8. kerületben. Belémkötött egy cigány. Igazi keménykötésű, nagydarab, fogalmatlan f**z, aki gengszterrapet hallgat, bokszol és mindenkit és mindent meg akar verni. Olyan volt, mint egy tenyészbika. Körülbelül a szellemi képességei is hasonló szinten lehettek.


Valamiért ezek mindig kinéznek engem, valszeg mert túlságosan visszafogott, értelmiségi fejem van. Ez a csávó is kötekedni akart, bár szerencsére végül eltűnt. Amit ő nem tud, az az, hogy annak ellenére, hogy úgy nézek ki, mint aki egyik könyvtárból a másik múzeumba jár és az erőszaknak a gondolata is megrémiszti, legszívesebben golfütővel verném szét a hozzá hasonló férgek fejét. De egy karikásostorral is beérném, aminek ólomgolyók vannak a végére kötve. Mielőtt kimoderálnának, itt most nem a bőrszínével van bajom, hanem magával ezzel a lakótelepi keménykedő, kötekedő archetípussal. Az ilyenek keserítették meg a gyerekkorom. Ha büntetlenül megtehetném, akkor addig kínoznám, hogy egy fél élet lenne neki kiheverni. Kicsit azt hiszem, olyan vagyok, mint Tomcat, csak még nem telt be nálam teljesen az a bizonyos pohár, mint nála. Értelmetlennek látom az ilyen üresfejű vadállatok létezését. Milyen módszerrel lehet az ilyeneket móresre tanítani?


2016. márc. 26. 13:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Nagyon bírom az ilyen hülye gyerekeket, akik egy sorozatra építenék fel, hogy mekkora badass-ek lehetnének ők is. Közben meg valószínűleg ott kussoltál a buszon. Ha meg betöri a koponyád, aztán késsel megfenyegeti a buszsofőrt, szerinted ki fogja rázárni az ajtókat? Senki."


Szuper, akkor ez jó is így, nyugodjunk bele. Jó, nem a legjobb helyzet, de ez van, most mit lehet tenni? Szegényeket annyi előítélet éri, mi meg csak nyugodtan akarunk élni. Pár embert kirabolnak, párat megkéselnek, most mit csináljunk, nem lehet mindent megoldani. Akkor fenyegesse meg minden cigány holnaptól késsel az összes buszsofőrt, és adjuk át nekik az országot. Mert ők az erősebbek. Igaz? Nehogy már nekem jogom legyen itt pattogni, ha én csak egy gyenge mitugrász vagyok.



"De tegyük fel, hogy így van. Kap egy ejnye-bejnyét és mit gondolsz, kit fog utána megkeresni? Persze, hogy téged. Még szerencse, hogy a seggedben lesz elrejtve egy vipera, boxer és dobberman:D"


Hú, akkor aztán nagyon megérdemelném! Egész kirázott a hideg. Nem lehet ezekkel ám cécózni, mindenkit megtalálnak, rengeteg haverjuk van és szuperkemények! A jó magyar átlagember jobban teszi, ha megül szépen a kis seggén és nézi, ahogy elveszik a telefonját, és nem keresi a bajt? Reklamálnál, köcsög? Akkor odamennek érted, és megkeresnek és belerakják a seggedbe a viperádat! Úgy kell neked, minek ugráltál?



Ő késelhet, de ha én megyek és két köpcös haverommal elkapom az utcán és eltöröm a sípcsontját, akkor én retteghetek, hogy betalál később, ugye? Mondd, te kinek az oldalán állsz? TE mit csinálnál vajon, ha veled kezdene el kötekedni a buszon? Engedelmesen odanyújtanád a fejed, hogy a nagyságos, szupererős cigány úr betörje, és lapítanál, mert később esetleg meg fognak keresni, és hát minek okoskodni? Vagy te is übermensch vagy, aki természetesen azonnal szét tudná verni az illetőt?



Tudod, mit, igazad van. Hódoljunk be a rohadt cigányoknak, nekik van igazuk; joguk van szétverni a fejünket egyszerűen az erejük jogán. Győzzön az erősebb, ne álmodozzon már a sok idealista hülyegyerek, hogy törvényes keretek között vagy önszervezéssel meg lehet oldani a dolgokat, menjünk vissza az őskorba, ahol egy törvény van: az erősebbnek van igaza! Úgy beszélsz, b*zdmeg, mint Nietzsche.



"Eltudom képzelni, ahogy ilyen hülyeségekbe beleéled magad, közben meg a szádat sem mered kinyitni. Amikor pedig arra kerülne a sor, a saját fegyvereddel verik szét a fejed."


Jajj, bocsánat, hogy meg mertem szólalni, és igazságot akarok. Igazad van, kussolok. Nekem szavam se lehet, jöjjenek a cigányhordák, dobjanak ki a saját házamból nyugodtan, ha arról van szó, nekik nagyobb az izmuk, ők übermenschek. 180 centi alatt nincs élet, ilyennek születtem, le kellett volna dobni engem a Taigetoszról, de hát a 20. században ilyet már nem csinálunk. Igazad van, én is csodálom ezeket a menő, király cigányokat, ők szétverik gond nélkül bárki fejét a saját fegyverével! Micsoda fenegyerekek ezek! Jeee! Te mocskos, fasiszta szemétláda. Takarodnál el egyszer a Hős utcába vagy egy rosszabb borsodi faluba és vernék szét a te fejedet. Mindjárt te is szuperhős akarnál lenni és rohannál a rendőrökhöz, meg az ügyvédkédhez, meg a bírósághoz. Ja, hogy ilyenkor már neked se lenne nagy a szád? Már nem csodálnád ezeket a fenegyerekeket annyira? Mi van, nem tudnál kiállni magadért, ha 5-en vennének körül, akik közül mind nagyobb nálad? Életképtelen vagy! Afrikában széttépnének az oroszlánok!



Tudod, mit gondolok? Hogy a gázos helyeken ha néhány tucat magyar összefogna, akkor elküldenék Indiába az összes mocskos bagázst. Tudod, miért nem teszik? Mert úgy járnának, mint Tomcat. Mert egy olyan impotens kontinensen élünk, ahol még azt is megszólják, akik szerint terroristákat nem szabad beengedni, mert akkor az már rögtön náci. Normálisabb helyeken (Erdélyben) ahol össze tudnak fogni az emberek, helyükön tudják kezelni ezt a problémát.

2016. márc. 26. 18:47
 12/14 A kérdező kommentje:

"Álmodozz csak tovább. Ha képes lennél ezekre, akkor nem itt sírnál:) "


Ha nem itt sírnék, hanem ténylegesen fognék két havert és tettlegességre vinném a dolgot, akkor meg azért kárörvendenél, mert engem vennének elő a rendőrök, vagy mert később megtalálna a cigány. Te mocskos, cinikus g*ci. Szívből kívánom, hogy egyszer benned tegyenek kárt az ilyen férgek, aztán majd gyere a cinikus dumáddal. Úgy beszélsz, mintha valami isten lennél, aki kívül áll a magyar valóságon, és aki csak jót röhög ezen az egészen, felülről nézve azt. Aztán egyszer majd a te fejedet törik be, és akkor rájössz, hogy ugyanolyan gyenge ember vagy, mint mindannyian. Az egyetlen ok, amiért az általad istenített cigány bűnözők nem félnek erőszakhoz folyamodni az, hogy nekik kevesebb a vesztenivalójuk. Ők leszarják, ha egy fél évre börtönbe kerülnek, míg egy átlagembernek (neked) ez elképzelhetetlen lenne.

2016. márc. 26. 18:50
 13/14 anonim ***** válasza:

"Mondd, te kinek az oldalán állsz?"

Én? Én pártatlan vagyok, mint a legtöbb esetben. A gyenge azért gyenge, mert nincsenek lehetőségei. Társadalmilag ő kedvezőbb pozícióban van. Megnyomoríthat téged téged? Meg. Mit kap? Valószínűleg nem sokat. Pár évig "emberesedik" bent és kész. Ezen náluk át kell esni. Ha úgy vesszük, még jót is teszel vele neki.


Te nem tehetsz semmit. Ha levadászod (kétlem, hogy lenne hozzá képességed), az gyűlöletből történik. Minimum a rasszizmus kártya, hamis tanúzás, hazugságok. Biztos lehetsz benne, hogy legalább 20-an fogják tanúsítani, hogy egy náci vagy, ő pedig ártatlan. De tegyük fel, hogy bent töltesz csak fél évet a börtönben. Valószínűnek tartod, hogy nincsenek bent jó ismerősei akik gondoskodnak a szórakoztatásodról?

2016. márc. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Mondd, te kinek az oldalán állsz?"

Én? Én pártatlan vagyok, mint a legtöbb esetben.



"A gyenge azért gyenge, mert nincsenek lehetőségei."


Csak azt kéne már végre felfognod, hogy az őskor óta nem az a gyenge, akinek rosszabb a fizikuma. Társadalmilag én jóval erősebb vagyok nála. Van végzettségem, tudok nyelveket, mobil vagyok, kedvezőbb anyagi helyzetben vagyok és elég sok jó barátom van.


Vagy, hogy extrapoláljam a példádat: egy politikus még kedvezőbb helyzetben van, hiába lehet, hogy csak 150 centi (mint Napóleon). A lényeg a hatalom és az intelligencia. Ők nem fognak pl. pártot szervezni a saját védelmükre. Ami azt illeti, még országot alapítani se tudtak. Én, ha akarok, beállok a Jobbikba (nem fogok egyébként, mert inkompetens idiótáknak tartom őket, de csak tegyük fel) és máris szervezetten tudok fellépni ellenük. A 20. század megmutatta, hogy a fehér ember milyen kegyetlen tud lenni, ha elég nagy a gyűlölet bizonyos csoportokkal szemben. Szerinted a náci pártban mindenki kigyúrt szuperhős volt? Valszeg tele volt nyápic pszichopatákkal, akik csak ki akarták élni az elfojtott hajlamaikat. De hiába lettek volna külön-külön életképtelenek, a szervezőképességük (sajnos) elég messzire vitte őket.



"Társadalmilag ő kedvezőbb pozícióban van. "


Nincs kedvezőbb pozícióban. Max. "védett" pozícióban van. Ha kedvezőbb pozícióban lenne, akkor valszeg nem lenne rákényszerülve a lopásra, képes lenne integrálódni, továbbtanulna.



"Megnyomoríthat téged téged? Meg. Mit kap? Valószínűleg nem sokat."


Mi van, ha vannak rendőr ismerőseim? Mi van, ha az apám egy politikus? És hidd el, ha megnyomorítana, akkor már garantáltan nem csak kiírnék ide kérdéseket arról, hogy mi lenne, ha utánamennék, hanem csinálnám. Akkor már nekem se lenne mit vesztenem.



"Te nem tehetsz semmit. Ha levadászod (kétlem, hogy lenne hozzá képességed), az gyűlöletből történik."


A megnyomorítás nem?



"Minimum a rasszizmus kártya, hamis tanúzás, hazugságok. Biztos lehetsz benne, hogy legalább 20-an fogják tanúsítani, hogy egy náci vagy, ő pedig ártatlan."


Mint Marian Cozma esetében, ugye? Te azt képzeled, hogy a cigányok törvényen felül állnak és soha nem dughatják őket rácsok mögé. Akkor szerinted miért van tömve velük az összes börtön? (amit amúgy te is állítasz. Saját magadnak mondasz ellent.)



"De tegyük fel, hogy bent töltesz csak fél évet a börtönben. Valószínűnek tartod, hogy nincsenek bent jó ismerősei akik gondoskodnak a szórakoztatásodról?"



Ha van eszem és pénzem, akkor megúszom, hogy bekerüljek, ennyit erről.

2016. márc. 26. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!