Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátság? Vagy a fiú...

Fiú-lány barátság? Vagy a fiú részéről több?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem némi kétely arról, hogy tényleg más az élete szerelme? (még csak találkozgatnak, de semmi nem történt még) És engem meg nem szeret? Kedden találkoztunk. Először lehullott a telómról egy hajszálam, ő egyből tuszkolta a táskájába, hogy megtartja emlékbe. Aztán előkapta a szívecske mézeskalácsot, amit nekem hozott. Megfogta a kezem, és közölte, hogy legszívesebben letépné a karomat, és hazavinné. Aztán tépett egy szál rózsát nekem. Utánozta a mozdulataimat. Amikor köszöntünk el egymástól, a nyakamra nyomott egy csókot. Fb-n pedig én írok neki többet, ő meg alig válaszol. Akkor most szerelmes, vagy mi a fene van?

2015. aug. 13. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelemhez idő kell. Ki tudja, az is lehet csak megjátssza magát, elég érdekesnek tűnik, h élőben majd fel akar falni, illetve üldöz a szeretetével, FB-n pedig le se tojik jóformán...
2015. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
könyörgöm, nőjünk már ki abból, hogy fbn éljük az életünket, hány éves vagy, 10? nem tök mindegy, mennyit ír facebookon, ha élőben kimutatja, h odavan érted?? én jobban aggódnék, ha fbn ámítana, hogy így, meg úgy szeret, és élőben szarna le...:) nem mindenki egy facebookbajnok, van, akinek szimplán ilyen a stílusa, hogy itt neten nem ír sokat, de szerintem ez nem baj
2015. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor sem fogja bevallani. Illetve ha 8 éve szerelmes belém, állítása szerint november óta hipp-hopp elmúlt, amit érzett. Régen is elég feltűnő volt már, de ezt utólag visszagondolva veszem észre. Ilyen feltűnő visszajelzéseket nem vettem észre... Hülye voltam :D
2015. aug. 13. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!