Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogy reagálnál/mit éreznél,...

Te hogy reagálnál/mit éreznél, ha egy barátod azt mondaná, hogy te vagy a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 14:02
 1/3 Ghost4Rider válasza:
Örülnék neki,de akkor hinném el ha tényleg látszik hogy foglalkozik az illetővel, stb :D
2015. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem két ilyen eset volt:

sokáig nem találtam a helyem az osztályomban. Végül erőt vettem, sikerült, beilleszkedtem. A végére már nagyon sok barátom lett. Az elején csak szerencsétlenledtem. Az egyik, tavaly, a sulis évzáró ünnepségen, amikor elköszöntünk nyárra, akkpr mondta. Nagyon meglepődtem, mert azelőtt még senki nem mondott nekem ilyet. Mindig is érzelmes, szenvedélyes ember voltam, és egy nagyon ici-picit sírtam is, és megöleltem.

A második eset egy másik lány volt, akivel egyik nap órák hosszat beszèlgettem. Végül kimondta, hogy én vagyok az LB-je. Annyit mondtam, hogy nekem is te. Aztán mennie kellett, megöleltük egymást, ezúttal dráma és könny nélkül. Ellenkezőleg, nevettünk. Nagyon jó érzés, amikor kimondják. <3

2015. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Örülnék! Velem olyan volt,hogy azt hittem vlkire,hogy a legjobb barátnőm.Már 5 éve nagyon jó barátok voltunk.Egyszer szülinapjára best frend-es nyakláncot vettem. Másnap rám írt,hogy én nem vagyok a legjobb barátnője. Ez annyira rossz,megalázó és idegesítő volt hogy nagyon kiakadtam és eltávolodtunk.Ilyen érzést senkinek nem kívánok! Jobb biztos lenni ezekben nehogy csalódás érjen. Ha neked nem ő a legjobb mondd meg neki finoman és biztos megérti majd. De nem lesz megalázva
2015. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!