Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan rossz erzes. Feltekeny...

Olyan rossz erzes. Feltekeny vagyok legjobb baratnomr?

Figyelt kérdés

Pici korunk ota baratnok vagyunk.

Neki testverei kint dolgoznak kulfoldon,es jo soruk van ott kint nagyon.

Rengeteg ruhaja van, o mar dolgozik es tud maganak venni minden honapban valamit. Most volt kint tesoinal es csomo ruhat meg cipot, meg mindent kapott.

Baratjatol is 60.000 koruli ajandekot.

En orulok neki hogy ennyire jool megy meg minden.. csak picit szar erzes mikor meseli meg mutatja mit kapott ugy hogy kozben nekem alig vannak ruhaim, amik voltak azokat is eladtam par napja, hogy tesom fianak vegyek karacsonyra egy nagyobb, jobb jatekot. Mert ok szegenyek, es a kisfiu csak tolunk kap ajandekot. Szuleinek nem tellik ra.

Annyira rossz :/ Picit feltekenynek erzem magam.

En iden vegzek, most fogok erettsegizni majusban igy nyaron mikor dolgozok, szinten nem kolthetek mert elso fel evet abbol kell fizetnem... szoval nagyon jo..

Szerintetek normalis hogy picit feltekeny vagyok?


19/L


2015. dec. 10. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem féltékenység, inkább belegondolhatna hogy neked rossz. Szegényebb ember előtt nem illik villogni azzal, hogy nekem bezzeg. Ha nem mutogatná a dolgait, nem esne rosszul. Legyél türelemmel, Te is fogsz majd jól keresni, ha elvégzed a sulit. Az szép tőled, hogy tesód fiának veszel ajándékot, de túlzásnak érzem, hogy olyan áron, hogy eladod a ruháidat. Mért nem tudnak venni a szülei? Ha ennyire szegények mért vállaltak be gyereket, ha nélkülöznie kell?
2015. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

5 honaposan tudta meg tesom felesege hogy terhes. Mert orvosok szerint meddo volt igy nem gondolt nagyon sokaig terhessegre.

Tudom hogy meggondolatlansag de ha mi nem veszunk neki ajandekot akkor senkitol nem kap..az meg azert nagyon gaz.. meg nem normalis dolog

2015. dec. 10. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Átérzem. Nekünk is világéletemben rosszul ment, és körül vagyok véve gazdag ismerősökkel. Nekem ilyen okból a továbbtanulás sem jött össze, dolgozom. Vagyis, 8 hónapot dolgoztam, most meg munkát keresek pár napja.

Nekem sincsenek ruháim, és kellemetlen látni, hogy a tehetősebb ismerősök nem dolgoznak, de Dior cipő az van.

Szóval, teljesen normális.

Sajnos még csak azt sem lehet mondani, hogy legyen tekintettel, mert attól nem sok minden változik.

2015. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyre inkább úgy látom, hogy a híres közmondás "bajban ismerni fel az igazán jó barátot" nem igaz, sőt, éppen az ellentéte a valóság: csak az a barátság marad meg, ahol őszintén tudunk örülni a másik sikereinek, szerencséjének. A barátnődön kívül milliárdnyi lány él sokkal jobban nálad, az ő ruháik, ajándékaik nem zavarnak? Dugdosnia kellene előled a dolgait, nehogy irigykedni kezdj?
2015. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem....

irtam is hogy orulok hogy nekik jol megy csak rossz erzes amikor pl atmegyek es hozza oda a sok uj ruhat meg felprobalja meg a cipoket stb..

szar azert.

2015. dec. 10. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt is meg az utolsót is. Hasonló helyzetben vagyok és talán lekéne ülnöm én is beszélni egy barátnőmmel. Nekem rossz gyerekkorom volt, 18 éves korom óta dolgozom de levelezőn most fejezem be az egyetemet, a szüleimtől se szeretetet se támogatást nem kaptam. A barátnőm nappalin tanul saját lakásban lakik pesten, havonta kap 50-et, hogy csak úgy legyen, + karácsonykor az a legnagyobb problémája, hogy milyen ajándékokat kérjen. Én megértem és tényleg örülök neki, de mintha más világban élnénk. Nem tudok azonosúlni a problémáival és kicsit fáj, hogy nekem sosem volt olyan családom mint neki és ezért kicsit távolságtartóbb lettem emiatt. Persze ez nem az ő hibája.
2015. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha legjobb barátnőd akkor beszélgess erről el. nagy eséllyel hogy felajánlja hogy támogat kicsit anyagilag téged. Szerintem mindketten jól járnátok, megerősödne a kapcsolatotok.
2015. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!