Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az exem hulyesegeket terjeszt...

Az exem hulyesegeket terjeszt rolam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 6honapja nem jarunk es hulyesegeket terjeszt hogy igy megb^szottt meg ugy megb*szott , fel lehet jelenteni ? vagy valami ?
2016. ápr. 3. 07:07
 1/4 anonim válasza:
Az enyém is csinálta. Ez ellen semmit nem tudsz tenni sajna. Feljelenteni nem tudod meg szerintem felesleges. Majd megunja. Ne foglalkozz vele. Ez ilyen sajna tudom milyen idegesítő
2016. ápr. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor ilyet hallasz, mondd azt, hogy tényleg meg akart du.ni, de azzal a kicsivel sajnos nem sikerült.. 😏
2016. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rágalmazás, becsületsértés, 150.000 ft alapból a bünti, fenyegesd meg, ha nem sikerül irány feljelenteni!!!
2016. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idegesítő, az biztos. Ha valaki rákérdez, akkor ahogy előttem írták, te szemrebbenés nélkül válaszold, hogy igen, ez volt a vágya, de mereven is csak hat centi a farka...ezért szakítottatok...nem azért mert buta is, az még valahogy helyrehozható, de a farka az bizony reménytelen...megasztán tanuni sem akart..csóró pasival meg nem jársz.


ez elég.

2016. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!