Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátaim nevetve lerondáztak...

A barátaim nevetve lerondáztak, miért?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy csúnya vagyok. De az a tapasztalatom, hogy ha valakit nem találunk vonzónak, azt nem mondjuk a szemébe. Én sem megyek oda egy szerintem nem igazán attraktív fiúhoz vagy lányhoz, hogy lerondázzam. Miért tette ezt mégis öt-hat barátom velem (külön-külön, nem csapatos letámadásról van szó). Még csak nem is volt téma a külső, szóval a váratlan kijelentéstől meg is lepődtem. Egyikőjük olyat mondott, hogy "haha, képzeld, tegnap láttam egy iszonyat ronda gyereket az utcán, nagyon hasonlított rád". Próbáltam finoman jelezni, hogy ez nekem nem esik a legjobban, de két-három naponta továbbra is érkezik egy ilyen beszólás. Szerintetek mit tegyek, vagy egyáltalán hogyan lehet értelmezni az ilyen viselkedést? (Bocsánat, hogy hosszú lett.)

2016. ápr. 6. 14:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#1 írtam!


#10 Erre már én is gondoltam, hogy összebeszéltek talán, de tényleg annyira nem áll hozzám közel mindegyikük (meg egymáshoz se), hogy ezt mégsem tudom elképzelni. Az mondjuk lehet, hogy már én lettem megszállottja a témának, és azért vannak ilyen áthallásaim. De az átlagnál biztos, hogy kevésbé vagyok vonzó - már csak azt nem értem, miért dörgölik az orrom alá :D Holnap rákérdezek egyiküknél, és megpróbálom kiszedni belőle a miérteket.

2016. ápr. 6. 22:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Rózsa Sándor is csúfnak nevezte Veszelka Julist, így kezdett udvarolni neki. Én is meghúzkodtam nagycsoportos koromban a lány haját, aki tetszett nekem. :-))
2016. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta Miquel mester, lehet, hogy bejössz nekik és így próbálnak "udvarolni". :D
2016. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet gyerekes "vicc", vagy csak egyszerű bunkóság. De te szép vagy! :)
2016. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Istenem csak hülyéskednek :D a sok idióta válaszoló menjen már ezzek az "ilyen barátokra nincs szükség" szöveggel... gondolom nem komolyan bsztatnak ezzem. Fogd fel viccnek és oltsd vissza őket :) mi is mindig ilyenekkel izéljük egymást, ettől még nem lesz senki se bunkó, se primitív :D én is ilyen vagyok, és szívesen összemérném a tudásomat akárkivek aki azt mondja hogy ettől primitív hülye ember vagyok ;)
2016. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képet. Elég jó véleményt tudok mondani (és őszintét).
2017. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!