Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy -10 kilóért...

Miért van az, hogy -10 kilóért sokkal könnyebben beszólogatnak az emberek, mint +10 kilóért?

Figyelt kérdés

Több embert is ismerek, akin simán van 10-15 kiló felesleg, és senki nem szól nekik, hogy kövérek. Én se, mert semmi közöm hozzá, az ő dolguk, az ő bajuk.


Viszont én kb. 10 kilóval soványabb vagyok, mint kellene legyek, és simán beszólnak nekem, hogy "eléggé vékony vagy, ehetnél többet". Nem gondolják az emberek, hogy ha lesoványoznak, az ugyanolyan sértő lehet, mint ha egy kövér embert lekövéreznek?



2016. ápr. 7. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6-os: Egy egészséges emberen nincs ennyi zsír. Nőknél még egészséges, de egy férfinél egyáltalán nem.
2016. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de egy 10 kg még nem egészségtelen. Ha igen, mutass nekem egy olyan orvosi leletet, ami igazolja, hogy egy 10 kg felesleggel rendelkező nőnél szív vagy érrendszeri betegséget muattak ki. És nem lenne nehéz olyat mutatni, ahol mondjuk egy 40-kg-os lánynál már alultápláltság állt fenn.
2016. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nőknek kell a feleslgeg. Náluk még 35% testzsír is egészségesnek mondható. Férfiaknál viszont már 20% fölött túlsúlyosnak mondható.


[link]

2016. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Ne törődj vele, ha lesoványoznak - később irigykedni fognak!

Engem is ugyanezért piszkltak tizenévesen, most meg 30 körül csak az irigykedést látom, hogy "hogy a francba lehet ilyen szép vékony derekad?"

Amúgy pedig aki leszólja a másikat a testalkata miatt, ak k.pja be!

2016. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván nem voltál eleget kiközösítve, hogy mindenképpen így akarod érezni magad.


A soványság csúfolása mindig irigységből fakad, a kövérség csúfolása pedig undorból. Innentől nem ugyanaz.

2016. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MZ.per.X ***** válasza:
Rajtam van vagy 10-15 kiló felesleg és simán beszólnak. Nem úgy hogy leköpnek az utcán, de azért oda-oda szúr ismerős, ismeretlen is ha úgy adódik.
2016. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Átérzem a helyzeted. Úton, útfélen kioktatnak az emberek, hogy miért nem eszek többet, beteg vagyok, milyen tablettát szedjek és menjek orvoshoz. Azért lányként eléggé szíven ütött mikor azt mondták, hogy lapos vagyok vagy, hogy növesszek melleket. Hogy elérjem az ideális súlyt, ahhoz is messze nem 10 kg-t, de mégis szúrom az emberek szemét. Nem esnek jól a beszólások, de már nem veszem fel amit mondanak. Aki beszól, az vagy irigy vagy nincs magával megelégedve. Hagyni kell őket a fenébe :)
2016. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Talán mert az elhízás "természetessé" vált (elnézést, ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez jó, csak jobban elfogadják, rengeteg program, termék, kampány van csak miattuk). Viszont aki elhízott, nem tudja hova tenni a soványságot, főleg, ha a sovány ember nem azért sovány, mert koplal, hanem mondjuk ugyanúgy eszik, mint egy kövér, és mégis vékony.
2016. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!