Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem találom a helyem nem...

Nem találom a helyem nem látom az élet értelmét, mit tegyek hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem járok sehova, különc vagyok, csúnya, dagadt, rosszindulatú , mindenben és mindenkiben csak a rosszat látom... Nem tudom miért kéne tovább élnem.. Nincsenek vágyaim se álmaim, nincs élet célom... Bajban senki sincs mellettem... Én már unom. Nem látom a jövőmet , boldogtalan vagyok és úgy érzem soha nem leszek boldog... Utálom az embereket mind egytől egyig, mit csináljak???
2016. ápr. 8. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz és esetleg pszichiáterhez. Aztán utána majd szépen alakulni fog a dolog.
2016. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lenuci válasza:
0%
Teherbe kéne esned :) a kisbaba mellett ilyen érzéseid sose lennének,mert nem lenne rá idöd...
2016. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, nem akarok gyereket
2016. ápr. 8. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
És ha az embereket is utálja, akkor honnan veszed, hogy a babát nem fogja utálni?! Legelőször magadat kell elfogadnod és megszeretned, ez az első feladatod, utána fog menni másokat is.
2016. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj nincs nagyon fiatal vagy,majd ezeket meg,hogy nem vagyok "modell alkat"STB Majd kihevered!(bár a hiszti az lehet megmarad) :D
2016. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Najó, nem vagyunk mind tökéletesek, ezt te is tudod, és attól még hogy mások nem vallják be, ugyanúgy a rosszat látják magukban.

Szerintem jó különcnek lenni. Hisz akkor talán kicsit máshogy gondolkodsz, ez van akinek szimpatikus. Mit szeretnél csinálni? Mihez lenne kedved? Ha például nem szereted hogy kövér vagy, hát gondolom hogy nem szereted, akkor kezdj el egésségesebben táplálkozni. Pl egy héten egyszer egyél mondjuk csak gyümölcsöt és zöldséget, ilyen kis pici dolgok megváltoztatásával lehet sokat elérni, no meg azzal, hogy ha nem nézed a mérleg nyelvét állandóan, hova mutat. Esetleg menj el, sportolj valamit. Ha úgy nincs kedved, akkor menj, sétálj, tavasszal minden nagyon szép :) Esetleg futhatsz is. Én pl kifejezetten szeretek futni. Olyan gyorsan kell, hogy csak arra koncentrálj, hogy még gyorsabban, és gyorsabban fuss, egyszerűen mindent elfelejtesz. Csak nehogy rosszul légy!

Okés, van amit az ember nem fog tudni megváltozatatni talán soha. Ez pedig a személyisége, és az hogy utálod az embereket, az hozzá tartozik. Tudod, sokmindenki így van ezzel néha,hogy elege van az emberekből. Nem is tudom, nekem is egy időben olyan érzésem volt, hogy egyedül vagyok, de rájöttem, hogy igazából nem is akartam senkit magam mellé, jó volt nekem magányosan, és baromi jól éreztem magam. Viszont te, aki társaságra vágysz, ott a családod, ha van, akkor a tesód, de olyan nincs, hogy legalább egy barátod ne lenne!

OK. Ne legyél boldogtalan, talán ahhoz hogy boldog légy, még cél sem kell. Az apró örömök, talán többet érnek mindennél, és próbáld meglátni a jót! De nembaj ha nincsen célod, majd lehet hogy lesz. Valami nagy. Addig gondolkodj kicsiben. Abból sokkal hatékonyabban lehet felépíteni nagyot!

2016. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé célokat. Először csak kisebbeket, pl. hogy minden tantárgyból javitasz egy jegyet év végére. Aztán ha az jól megy, egy kicsit nagyobbat, pl. hogy jövő ilyenkorra fogysz X kg-ot. Ha elérsz egy célt, az boldogsággal tölt el és ez motivációt ad arra, hogy mindig egyre nagyobbakat és nagyobbakat akarj megvalósitani.
2016. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Öld meg magad, ha már ennyire szenvedsz... Gyakorikérdéseken kérni erre tanácsot, elég ügyes lehetsz.
2016. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehogy megöld magad! Harcolj a végsőkig! Az élet szép. Sok a hülye akiken lehet röhögni. Magamon tudok a legjobban. :D
2016. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hozzáállás változtatás.

Olyan büdös mélyen vagy.. Fogalmam sincs hogy nem akarsz fejlődni s miért nem ez a vágyad, életcélod.., de komolyan.

Nem találod a helyed? Azt se tudod hogyan ne legyél extrém pesszimista. Így nem fogod megtalálni.

"mit csináljak???"

Írj rám s megtanítalak normálisan élni, jó hozzáállásra.

2016. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!