Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mondjam el neki?

Szerintetek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Holnapután megyek a pszichológusomnól. Már nagyon régóta gondolkodom az öngyilkosságon. Fontolgatom hogy megteszem. Az jó ötlet, ha ezt elmondanám a pszichológusomnak? Valamilyen szinten jó lenne valakinek erről beszélni,másrészt meg jó lenne ha valaki tudna segíteni.

2016. ápr. 11. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgyse fogod megtenni, ne sajnáltasd magad. Az öngyilkosságnál sokkal kisebb erőfeszítés lenne megoldani a problémáidat, de te még csak meg sem próbálod, várod a csodát. A pszichológus sem tudja helyetted élni az életet. Tulajdonképpen mióta kinőttél a gyerekkorból, azóta csak vegetálsz és várod, hogy majd a semmitől jobb lesz? Az még nem jutott eszedbe, hogy csak a munkának van eredménye?
2016. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még gyerek vagyok. Kiskorú. És azért is szeretnék neki erről beszélni, mivel már volt 1 öngyilkossági kísérletem, ami láátszólag nem sikerült ( sajnos ). Most újból előjön az az erős halálvágy, múlthéten is majdnem megtettem. És nem csak sajnáltatom magamat.
2016. ápr. 11. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont azért jársz hozzá, hogy ezeket a gondolatokat közöld.
2016. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én attól félek, hogy miután elmondom neki ezt, beszél szüleimmel, beküld korházba vagy nem tudom hova és ott fognak tartani, mivel bármikor megtehetem. Én ezt nem akarom. Nem akarom hogy kezeljenek. Nem akrok a korházba kikötni
2016. ápr. 11. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg akarsz gyógyulni?
2016. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát..... nem tudom. Igen, lehetséges.
2016. ápr. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!