Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmmel ilyenen...

Ha a barátnőmmel ilyenen fennakadunk az normális?

Figyelt kérdés
Bejárósok vagyunk mindketten. Délután az árkádban császkáltunk amikor szól a barátnőm, hogy el kell mennie vécére. Elkísértem a mosdóig, majd kint vártam. Aztán telt az idő...Én azt hittem csak a szokásos pisiszünet, mert semmit nem mondott. Úgy 10 perc után elővettem a telefonom és rácsörögtem. Felvette,de kioktatóan és mogorván szólt vissza, hogy fosik és hogy várjak már egy kicsit... Igyekeztem a buszra, így végül elmentem. Most azóta neheztel rám. 19F
2016. ápr. 12. 13:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jó oké, elfogadom, hogy hibáztam. Szerencsére a helyzet nem volt annyira kritikus, inkább amolyan sürgősebb 'kakilás' volt ahogy elmondta,

és eleinte nem is akarta az orromra kötni, csak nem esett neki jól, hogy eljöttem.

2016. ápr. 12. 15:01
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

9 Te egy kisgyerek vagy, vagy mi? Most tényleg el kell neked magyarázni, hogy lehet valaki rosszul is a wc-ben? Most írtam le hogy tudok olyan esetről, ahol valakit a kőről kellett felszedni, mert 15 percen keresztül fosott és az le tud ennyire gyengíteni (azt hiszem rotavírus volt). Még szerencse, hogy az ő pasija nem szaladt el, hanem ki tudta vinni a wc-ből és felhívni az ottani egészségügyist.

Másrészt ha van egy párkapcsolatod, akkor képzeld van olyan, hogy várnod kell a másikra, akkor is ha nő vagy, nemcsak ha férfi. Pl. én is szoktam várni a számomra teljesen érdektelen elektronikai üzletekben, bankban, itt-ott ahol a férjem éppen ügyet intéz. És igazából nem egy nagy fáradtság. az élet ilyen, ha valaki folyton egyedül akar lenni, nem akar alkalmazkodni, akkor nem kell párkapcsolat és kész, meg van oldva a dolog.

2016. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nekem az nagyon gyermeteg érv, hogy "nem akarok a későbbi busszal menni", szóval én dobnálak. Ha 20 percet sem tudsz várni, akkor mi lesz később? Talán egy utolsó esélyt adnék, de valszeg napokon belül eljátszanád azt is, mert úgy tűnik komoly gondok vannak nálad párkapcsolat témakörben. Persze még fiatal vagy, szóval később valószínűleg már jobban tudsz kezelni egy ilyen helyzetet.
2016. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

12

39 éves nő vagyok. És nem csinálok a szarásból ügyet. És teljesen más, ha vársz a férjedre egy boltban, ahol együtt vagytok, vagy ha a férjed összezabál mindenfélét, aztán beállít téged a klotyó elé, hogy őrizd ott. Nevetséges, mekkora ügyet csinálsz ebből. Nem kellett semmit felmosni sehonnan, ez csak a te elmédben létezik. Mert ha valami egyszer, a te ismerősöddel úgy történt, akkor onnantól a világ minden nője ájulásig fosik...

2016. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
14 Az egy példa volt. 39 évesen már tudnod kellene, hogy mit jelent az, hogy példa. Nyilván nem általános de akár erről is lehet szó, de mindenféle fosás-szarás nélkül is elvárom, hogy a párom képes legyen 20 percet várni rám és ne induljon el csak azért, mert nem akarja megvárni a következő buszt. Ha 39 évesen annyi önbecsülésed nincs, hogy ennyit elvárj egy párkapcsolatban, akkor téged nagyon keményem kicsinálhattak már a férfiak.
2016. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
6%
:DD hát azért azt közölhette volna veled mielött bement hogy ne várj rá mert ő egy hatalmasat fog fosni. érezni lehet az ilyet
2016. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Otthagytad a sz.rban szegényt? :-)

De viccen kívül: Ha jelent valamit neked ez a lány, akkor jobban megbecsülöd a jövőben - és bocsánatot kérsz tőle, mert önző voltál.

2016. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!