Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meghal valaki aki szeretett...

Ha meghal valaki aki szeretett minket, és akit mi is szerettünk, az megváltoztat minket?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Véleményem szerint egy bizonyos ideig igen (a gyász időszakáig,talán kicsit tovább), de aztán ahogy mondani szokták: az élet megy tovább.
2016. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Bennem egy világ omlana össze,ha Anyut elveszíteném. Tuti megváltoznék 😞
2016. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Személyisége válogatja.

Nem lehet ilyen általános érvényű szabályokat megfogalmazni.

2016. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 13 évesen Anyum halála zárkózottá tett, 30 évesen Apum halála összetört.Annyiban változtatott meg Apa halála, hogy többé nem voltam (és nem is vagyok) rosszindulatú senkivel.
2016. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég általános igazság, hogy ha meghal valakid, akit szeretsz, az valamilyen módon megérint, ha nem vagy szociopata.
2016. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 40 éve halt meg faterom. 16 sem voltam még egészen. Akkor értettem meg, hogy ez az egy életünk van, és ez is múlandó. Tehát jól kell "csinálni".
2016. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hozzáteszem, talán ettől van az, hogy sokan életművésznek tartanak.
2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megérte hozzátenni.
2016. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben igen. Pont azért, mert kölcsönösen adtunk egymásnak valamit (tanításokat, stb.), és ha ez mélyen érinti az embert, akkor hiányozni fog mindig az, aki próbálta a jóra tanítani őt.
2016. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire álltatok egymáshoz közel. Ha nem nagyon, akkor legfeljebb szomorú leszel egy darabig, aztán minden megy tovább. Ha nagyon, akkor viszont akár egy életre összetörhet az illető halála téged is. Ezért is igyekszem távolságtartó lenni mindenkivel. Nyugodtan kihullhatnak körülem az emberek, így nem érint meg túlságosan. :)
2016. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!