Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 28 éves férfiként nem tudom...

28 éves férfiként nem tudom mit kezdjek az életemmel! Segítség? Ötletek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és nem tanultam semmit nem jártam középiskolába sem akkor nem érdekelt semmilyen szakma az érettségitől meg mindig is féltem elkezdeni!

Úgy érzem sehová nem jutok elismerem, hogy hibás vagyok de nem tudok ebből az állapotból kiszabadulni. Én is szeretnék egy rendezett életet egy normális állást ahova nem kényszerből járok be hanem valamennyire szeretem!

Szeretném ha helyrehozhatnám az életem!

Boldog szeretnék lenni!

Nem is tudok normálisan kommunikálni új emberekkel.

Szeretnék új barátokat szerezni. De most jelenleg amivel szolgálhatok azt kevésnek tartom bármilyen kapcsolatra is!

Mi tévő legyek?



2016. ápr. 17. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdd el a középsulit, én is ennyi idősen kezdtem, távoktatással, ami könnyű, mert ha nem akarsz nem jársz be, DE célszerű, mert ott nagyon jó barátokat találhatsz és egy felnőtt osztály mindig összetartó, hasznos bejárni, mert akkor kb tanulni sem kell otthon, simán átmész anélkül is, és a végén lesz érettségid, amivel már többre jutsz az életben, főleg ha tovább tanulsz, mert kedvet kapsz hozzá, mint sokan mások.
2016. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ötlet: ne félj az érettségitől. Egyáltalán nem nehéz. Én sem tudok normálisan kommunikálni, mégis könnyen átvészeltem úgy h nem lett 4esnél rosszabb jegyem. És szerintem ezzel vannak még egy páran így.
2016. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mihez lenne kedvem, nem tudom igazából mihez értek

Csak nézem az ismerőseimet és látom rajtuk, hogy ők boldogok én meg szomorú vagyok mert nem találom a helyem!

Néha úgy érzem nem is kedvelnek az emberek leginkább mert nincs túl nagy önbizalmam és életcélom!

2016. ápr. 17. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha kicsit nézelődnél a szakmák között, hátha valamelyik meg is hozza a kedved hozzá? Azért tele van a világ lehetőségekkel, még most is (-: Ha jól tudom, esti suliba el tudsz járni ha nincs érettségid, ugye? Mert akkor azt kezdd el és folyamatában majd kitalálod (-: Az érettségiről nem tudok beszélni, de amit a környezetemből hallottam: már egyetemista ismerősömnek ha jól emlékszem, a legtöbb könnyű volt, anyám szerint az érettségi "semmi" (és [ő] nem tartja magát jó képességűnek...), a most érettségi előtt álló ismerőseim állításuk szerint paráznak ugyan, de csak konkrét tantárgyaktól. Egyébként (nálunk legalábbis biztosan) suliban sokszor a dolgozatokat szigorúbban osztályozzák. Meg írtok előtte próbaérettségit is.

Most mit csinálsz, ha szabad kérdeznem? (-:

Bocsánat, ha h*lyeséget válaszoltam, ez esetben félreértettelek $:

2016. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el mi az ami érdekel, érdekelt régen, mi az amit szerettél, azon elgondolkozol hogy köthetnéd össze valamilyen szakmával. Számba veszed a lehetőségeidet, mik adottak, azokból kiindulsz és fejleszted. Még nincs veszve semmi. Nekem sincs érettségim egyéb okokból kifolyólag, még is volt olyan munkahelyem ahol semmi ilyet nem kértek, de még is jóval 100 fölött kerestem havonta. Na meg nem minden ez, nincs összefüggésbe ma már olyan szinten. Sok helyen az érdek, felszines, kapcsolatokra épitenek, hogy jössz ki emberekkel, mennyire adod magad. Egy diplomás is hiába szerez diplomát ha nem tud elhelyezkedni.. mert mondjuk nehezen teremt kapcsolatokat, vagy más okokból, elég sok ilyen ember is van. tehát azoknak sem Fenékig tejfel az életük. Na meg nem egyből jön minden, szakaszok, amihez kitartás kell, lépcsőfokok, Sokkal inkább az életképességen múlik minden, hozzáálláson dolgokhoz, mit tudsz magadon változtatni amik kellő energiát adnak, és hátrányból előnyt tudsz faragni. Olvass pszichológiai tartalmú könyveket, segithetnek előrébb jutni nehéz időkön
2016. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó válaszokat kaptam! Jelenleg nem dolgozom, ez is a gondom, hogy szakma nélkül nehéz munkát találni!

Amik vannak azok meg elég lehangoló munkák kevés pénzért!

2016. ápr. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!