Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Hetedikes lány vagyok, jövőre ilyenkor már túlleszek a vizsgákon. Mindenkinek van már elképzelése, hogy hova, és minek fog jelentkezni, csak nekem nincs semmi ötletem. Rajzban, sportban nem vagyok jó. Az állatok nagyon érdekelnek, szeretem őket, de állatorvos nem szeretnék lenni. Külföldre viszont ki szeretnék költözni. Amerikába, vagy Ausztráliába, esetleg Afrikába.Wáááh, szóval csak annyit tudok, hogy állatokkal szeretnék foglalkozni, de többre szeretném vinni szimpla állatgondozónál az állatkertben. Kicsit a filmipar is érdekel.Vannak ezek az állatpszichológusok, ezek egyáltalán nem érdekelnek. Kedvelem az esőerdei, és szavannai állatokat. Valaki segítsen, mert anyám már kezdd az idegeimre menni azzal, hogy folyton azzal nyaggat hogy kezdjek magammal valamit.

2016. márc. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még korai kérdés , huszon évesen se lennél lemaradva ,
2016. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 18 évesen nem tudom mit kezdjek magammal(majd lesz valami)
2016. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne 7.-esként kezdened magaddal valamit? Bőven ráérsz még, nem kell most eldöntened, mi akarsz lenni. Milyen vizsgák lesznek nektek jövőre?

Egyébként jelentkezz sima, tagozat nélküli vagy biológia tagozatos gimnáziumba. Ott még mindig lesz 3-4 éved kitalálni, mit akarsz. De első körben lehetnél pl. állatorvos.

2016. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráérsz még ezzel foglalkozni. Ajánlanám a sima gimit, vagy én is a biosz tagozatosat, hátha szeretnéd. A gimi első két évében jó ha agyalsz rajta kicsit, de szerintem elég, ha nyitott vagy az élet dolgaira és pár dologban kipróbálod magadat ami nem gimis elfoglaltság. Keress különböző tevékenységeket és ha van rá lehetőséged próbáld is ki őket, hátha tetszeni fognak. És majd szépen lassan kialakul, hogy merre szeretnél továbbmenni.
2016. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!