Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek főleg...

Vannak olyan emberek főleg férfiak akik már betegesen leragadnak egy témában?

Figyelt kérdés

Vicces dolog, amit észre vettem itt is az oldalon, hogy vannak témák ahol nagyon betegesen, belemegy dolgok mélyére, elemzi, szinte már befeléfordult és csak magával kommunikál, és olyan megcáfoló kérdéseket tesz fel, de olyan szinten mintha a kozmosz vagy a csillagászatról lenne szó, ugyan igy Nőket elemzi pl.

Az ilyenek már annyira elvakultak bele betegettek a nőtlenségbe ?

De vannak olyan sületlen kérdések, de nem az hogy Humorról lenne szó már hanem beteges gondolkodásról. Pl egyszer olvastam itt valaki olyan kérdést Irt ki, hogy lehet e az emberi székletből trágyát csinálni.. és akkor rendesen leirta... mintha erről szólna a pályafutása, vagy az élet célja és erősködik, úgy beszél egy ilyen dologról meg kérdez mintha egy teljesen hétköznapi dolog lenne s teljes komolysággal..

Hogy az ilyen emberek...honnan jönnek :D


2016. ápr. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Azok is ilyen szőrszálhasogató emberek lehetnek akik ilyen kérdést tesznek fel mint te :D
2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
trágyát XD na hagyjuk, van aki szeretne egy jót dugni, van aki meg ufológus, pont erről szól ez az oldal, hogy a szemetetössze söpörje..
2016. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D nem, én csak kiszúrom a tömegből hogy vannak ilyen emberek is, ez meg egy külön képesség :D
2016. ápr. 19. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan látnám ezeket a "betegesen belemélyedő válaszokat más rálátásom lenne.


Nekem pl. a belemélyedéssel semmi problémám,ha nem egyoldalú, nem öncélú, nem a másik lejáratása megbántása a cél.


Sokkal nagyobb problémának tartom , hogy ha valamit megszeretnénk érteni miközben legfeljebb csak a felszínt kapirgáljuk.


No persze az is igaz, hogy sok esetben olyan kérdések válaszok hangzanak el , melyekből teljesen világos, hogy nem a megértés a cél,.....hanem a vita , az indulat kinyilvánítása, önigazolás keresés,stb.

2016. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Önigazolás keresése hmm.. ez jó ez tetszik
2016. ápr. 19. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Főleg a nők tesznek fel teljesen idióta kérdéseket, amikre másik 50 nő ráharap és elemzi napokig.

Látni, hogy a fele nem is érti a kérdést, de mindenáron válaszolni akar...

2016. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt birom én is mikor leragadnak egy képtelen témánál, s olyan mértékü igényekkel trécselnek a sztár férfiakról, mintha minden más férfi egy hús darab lenne
2016. ápr. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!