Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, segítségből...

Mit csináljak, segítségből rosszul jöttem ki?

Figyelt kérdés
Kölcsön kértem a barátnőmtől egy nagyon kedves ismerősömnek egy cuki nyári szandált egy alkalomra. De akinek odaadtam, azt mondta nála nincs. Mit csináljak?? Még nem kérte vissza a barátnőm, de már nagyon félek. Nem annyira izgatja a csajt, pedig msn üzenetváltás is van róla, hogy mégsem illik a ruhájához. Fizettessem ki vele? Vagy én adjam oda az árát a barátnőmnek bocsánatkérés közepette? Egy darabig nem teszek szívességet másnak azt hiszem.
2016. ápr. 20. 20:06
 1/9 elwera ***** válasza:
77%
Ha tudod, akkor fizettesd ki vele. Nehogy te fizesd ki.
2016. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
ez van, mikor túl agyaltok, bonyolitjátok, túl vállaljátok a dolgokat, mikor ti azt valljátok valamiről hogy ti azt nagyon tudjátok, senki ne mondja meg. most ide jössz tanácsot kérni h takaritsák fel a szrt az emberek amit te csináltál. Utólag könnyü okosnak lenni. Amibe bele estél mássz is ki belőle. Mi a tanulság ? nem kell minden útfélen lévő "ismerősnek kitárulkozni
2016. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Am is, már részemről ott bukik a dolog, hogy a Saját barátnőddel ilyet csinálsz, tudta nélkül ?.. szertinted ez igy jól van ?
2016. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves kettes válaszoló, kicsit ingerült vagy. A barátnőm tudta, hogy nem nekem kell a szandi, mivel nekem kisebb a lábam és a barátnőmnek 1000 cipője van. 1 különlegel alkalomról volt szó, ami engem is lázzal töltött el.

Jó érzésű emberek válaszát kérném, akik valaha segítettek már más embernek és esetleg ők is benne maradtak a slamasztikában ( egyelőre)

2016. ápr. 20. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják tapasztalatszerzésnek, kedves kérdező.Szépen őszintén elmondod a barátnődnek hogy mi történt, szépen bocsánatot kérsz tőle, ha van 1000 cipője meg tudta hogy nem neked kell, akkor szerintem nem igazán fog haragudni.

A nagyon kedves ismerősödet meg átrakhatod a megbízhatatlan sz*r alak kategóriába.

2016. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, ha megbántást okoztam, most ilyen hangulatba vagyok
2016. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egyébként ha ő hazudik, akkor neked is szabad blöffölni egy kicsit ;)

ha nem ismerik egymást, bejátszhatod annál a lánynál, hogy most a barátnőd (barátnőd szülei) feljelentést akar(nak) tenni lopás gyanúja miatt

nem tudom mennyire okos a kérdésben szereplő lány, de ha ilyenre vetemedik..., hátha nincs annyi esze, hogy ezt tényleg bevegye, és hátha visszaadja (vagy az árát)

2016. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a szandált nem tudod visszaszerezni, egyértelműen ki kell fizetned, ez nem is kérdés!!!


(Nem is értem, aki azt mondja, ki ne fizesd, mit képzel!)


Te kérted kölcsön a te felelősséged, te tartozol vele, a gazdája pont leszarja kinek adtad tovább kölcsön, ő, neked adta oda, tőled kéri vissza.

Egy így működik, így tisztességes.

Férfiak körében ilyen adósság vissza nem fizetés elég komoly testi sértéssel szokott járni.



Hogy utána (vagy előtte) te hogy meccseled le azzal, akinek kölcsön adtad, az már a te problémád, amiből a tulajt nyilván ki kell hagyni, semmi köze hozzá.

Hogy vissza tudod e szerezni a szandált, vagy be tudod e hajtani az árát, hogy ne neked legyen veszteséged az ügyből, az rajtad múlik.


Ha nem , úgy nyilván te is "szankcionálhatsz" pl ha mondjuk a kézeltörés nem a stílusod, akkor mondjuk megszakíthatsz vele mindenféle kapcsolatot, és kitörölheted az életedből véglegesen, mert ilyen emberekre senkinek az életébe nincs szükség.

2016. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi az hogy nincs nála?Kérdezted, hogy akkor hol van???
2016. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!