Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen ajndékot adnátok a...

Ti milyen ajndékot adnátok a masszőrötöknek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem,hogy megtaláltam a számomra legmegfelelőbb masszőrt.Mindig teljesen korrekt?agyon gyúr,ahogy kell.

A probléma,hogy nem maszekba csinálja,tehát nem neki fizetek.Nem akarok borravalózni vagy valami,mert azt olyan izének tartom,de szivesen meglepném vamivel.Egy kisebb ajándékkal.Csak ötletem sincs.

Hogy mit szeret,ötletem sincs,nem is mertem erről kérdezni,mert egy kétgyerekes családanya,mellesleg elég csinos is,és nem akarom,hogy bármit is félre értsen.

Tehát nem akarok nyomulni csak szeretném meglepni,megköszönni a fáradozását.

Szerintetek?


2016. ápr. 22. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségügyi (és nem erotikus) masszázsról van szó, ahogy feltételezem, akkor valami apróság: egy csokor/cserép virág, egy doboz bonbon az, ami belefér és a figyelmesség kategória.
2016. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is masszőr vagyok, és engem sokszor meglepnek a beszélgetésünk alatt szóban forgó dolgokkal. Pl volt olyan hogy kajákról beszélgettünk,Kiderült mit ettem már rég amit imádok,másnapra a vendégem előállt vele. Volt hogy könyvet kaptam, vagy dísztárgyat. Virág édesség a leggyakoribb.
2016. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Igen,nem erotikus masszázs.

2016. ápr. 22. 08:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes zenét, illatgyertyát, vásárlási utalványt, ékszert.
2016. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!