Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » TE mit adnal egy 20 eves...

TE mit adnal egy 20 eves fiatalember eleteert oda?

Figyelt kérdés

A fiatalember meghal a jovoben. Mit adnal meg azert, hogy ne halljon meg? A TE kezedben van az elete. Azon mulik, mennyit ajanlasz fel az ő eppsegeert..

20F



2016. ápr. 23. 21:02
1 2
 1/13 eznemlényeges ***** válasza:
Én minden földi vagyonomat/értékemet.
2016. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy az a fiatalember nekem ki. Ha senkim, és nem vagyok ráutalva, hogy megmentsem, akkor semmit. naponta halnak meg 20 éves fiatalemberek, meg fiatalabbak is, mégse lehet őket megmenteni.
2016. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Ugyanis számomra egy teljesen idegen s nem tett értem semmit :D

Kegyetlennek hangozhat, de ez van. A legtöbben úgy is ezt csinálnák :D

2016. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
semmit, pont teszek rá
2016. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez a fiatalember mint a Kedves, es Tisztelt ELSO hozzaszolo, mindenet odaadna szinten, es nagyon sokmindent oda is ad masokert, idegenekert naponta.. Sajnalom, ezt a vilagot. Milyen emberek kozott elunk..?!

20F

2016. ápr. 23. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy adnád.
2016. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én semmit nem adnék senkinek, mert túl nagy a népesség, túl sok a genetikai hulladék, túl sok a hülye.

A természetes szelekciót kéne támogatni, nem önzetlenül lemondani a túlélésedről valaki ismeretlen életéért. Ha mindenki így állna hozzá, akkor már kihalt volna az emberiség.

2016. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ez teljesen értelmetlen kérdés, ráadásul semmi konkrétum!Ha a testvérem lenne akkor az életemet is, de egy ismeretlen kedves emberért a szerettei tegyenek valamit ne én..
2016. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

legfeljebb azért adnád oda kedves 20F kérdező,mert amit te a magadénak hiszel,az a szüleidé és nem te dolgoztál meg érte.

vagy pedig nincsen semmid,azt meg tényleg könnyű odaadni.


de hogy válaszoljak is,én a figyelmem adnám neki oda ha igényelné.

párszor bemennék hozzá,esetleg beszélgetnék vele.

de ha mo-n valaki súlyos beteg és kórházba kerül,akkor lehet fizetni akármennyit,az meg fog halni úgyis,mert se felszerelés,se kellő figyelem.

2016. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki meghal a jövöben. Ez ellen nincs mit adakozni.
2016. ápr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!