Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most én mit csináljak ha...

Most én mit csináljak ha munkahelyen nem tudom adni magam?

Figyelt kérdés
szrintem introvertált vagyok, ebből érzem hogy gondok lesznek a jövőben.. volt már olyan, hogy nem tudtam kifejezni magam, az érzéseimet más emberekkel, vagy helyzetekkel, nem szeretek beszélni, se a saját gondjaimról, s nem tudok helyzeteket kezelni, azért nem mondok semmit senkinek mert ha jön egy kritika, nem tudom megvédeni magam se az álláspontomat.. egyszerüen nemtudom, mit lehet ezzel kezdeni. az első párnap még jó új emberekkel meg környezetben, de amint eltelik egy kis idő, egyre inkább látják rólam és én érzem magam emiatt teljesen kényelmetlenül. mert egyszerüen nem tudom adni magam.. nemtudok szabad lenni, ha meg mondanék valamit, attól tartok hogy azzal csak ártanék.. ha meg nem mondok semmit abból meg egyenesen azt látják hogy milyen magamnak való vagyok.. Utálatos ez az egész helyzet..
2016. ápr. 25. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkába dolgozni járj, ne beszélgetni.
2016. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó, csak manapság már annyira elvárt h mindenkivel vigyorogj ahogy belépsz már fülig kell hogy érjen a szád és mindenkivel kedvesen haverkodósan lenni. Ha nem ilyen az ember, azt elitélik
2016. ápr. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!