Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem a legfontosabb...

Csak szerintem a legfontosabb dolog az életben a pénz?

Figyelt kérdés
Hogy ha az embernek nincs pénze nem tudja magának megvenni a legjobb dolgokat, ruhákat, nem tud oda menni nyaralni ahová csak akar, szép, kertes házban nem lakhat, illetve nincs meg az anyagi biztonsága sem.
2016. ápr. 26. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Gyenge troll kérdés.
2016. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a pénz messze nem a legfontosabb dolog. De pont ezért szép az élet, mert különbözünk. Mindenkinek meg kell találnia hogy számára mi a fontos. Ha számodra ez akkor teljesen normális.
2016. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
A pénznél lényegesen fontosabb az egészség.
2016. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted, sokak szerint az.

Szerintem a pénz csak egy eszköz, nem lehetne cél.


Szerintem a legfontosabb dolog a boldogság! Van aki a pénz által éri el, van akinél csak részben játszik szerepet a pénz, hisz ugye a világban elég fontos szerepet tölt be, de van akinél egyáltalán nincs köze a boldogságához.


23F

2016. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted, de szerencsére nem mindenki ilyen felszínes, mint te.
2016. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pénz és egészség a többi jön,ez a kettő kell mindenképpen.

Én voltam szegény fiatal egyetemista koromba undorító volt,korlátozva voltam.Edzésbe se nőttem feltudtam szedni

évente 1-2 kg-t annak fele zsír volt :(

Most meg növök fejlődök,személyi edző,el tudom vinni barátnőm, luxus étterembe is,ruháim kiváló minőségűek.

Régen nem tudtam és borzasztó frusztrált voltam,senkinek se kívánom azt az időszakot.

Én sose elégedtem meg a kannásboros bulikkal ezért is mindig különcködtem,tehát sose jártam egyetemi bulikba inkább melózta mindig,mert tudtam én nem erre vágyok átlagos partik,fekve hányás,és csúnya igénytelen lányok társaságára(ELTE IK ugye nem kell bemutatnom? :)))) ).


Egyszóval pénzért megveheted a legfinomabb ételeket,beleülhetsz a legjobb kocsiba,ápolhatod a tested,kigyúrhatod magad,ruháid a legprémiumabb minőségűek lehetnek.

2016. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A pénz eszköz a fontos dolgokhoz. Egészség, boldogság, élmények. Magában nem az a legfontosabb. A szerelem nekem fontosabb... ha választanom kell, inkább nyomorgok egy olyan emberrel, akit imádok, mint hogy a világ minden kincsével együtt éljek vkivel, akitől hányni tudnék.
2016. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!