Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik anyagilag jobban állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik anyagilag jobban állnak a párjuknál azok felfogják, ha a másik nem engedhet meg magának dolgokat, volt már emiatt, vagy hasonló dolog miatt szakítás esetleg?

Figyelt kérdés
Mit tapasztalnak a szegényebb felek ebből?

2015. máj. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nekem nincs barátnőm, így kicsit talán off lesz, de én nem hisztiznék emiatt, soha nem azt néztem, kinek mennyi pénze van. Egyszer pl. volt egy lány, akivel találkoztunk, és elmondta, hogy eléggé szegények, szegénybe alig tudtam beletukmálni egy kávét, mert nem akart elfogadni semmit, és úgy kellett győzködnöm, hogy ezzel nem megalázni akarom. Én azt vettem észre, hogy akik kevésbé tehetősek, azok gyakran szégyellik ezt, vagy kínosan érzik magukat, némelyikükben még egy kevés "gőg" is van.
2015. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lényegtelen. a Barátnőm 120 felett keres, énmeg 60at. Mégis nekem marad pénzem hónap végére, és veszek magamnak kütyüket. ( értsd: Tablet, mobil, stb..)
2015. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!