Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik csúnya...

Szerintetek létezik csúnya lány? Vagy a smink nagy úr? Többi lent

Figyelt kérdés
Vagy csak olyan van hogy valaki elhanyagolja magát? A smink mindenkin segít?
2016. ápr. 28. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan ronda vagyok, hogy a sminkkel csak még nevetségesebben nézek ki. A női nem megcsúfolása vagyok. :/ Sajnos meg is szívom miatta az élet minden területén.
2016. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az elhanyagolásra voksolok és az önbizalomhiányra. A smink egymagában nem megoldás. Ha valakinek megvan a kellő önbizalma stb, akkor a kisugárzása és az egész megjelenése teszi széppé, a smink csak plusz. De kenhetsz akármennyi festéket magadra, ha közben tök elgyötört az összhatás.
2016. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy létezik. Nőben is van lófejű, gülüszemű, kapafogú, karvalyorrú... ezek még mindig nem akkora bűnök, mint a kövérség, de ismerek olyan lányokat, akikhez soha nem ment oda fiú, férfi.
2016. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, akin nem sokat segít a smink... Egyszer láttam egy szép hosszú sorozatot, nők profi sminkelés előtt és után... A született szép nők smink nélkül is szépek voltak, az igazán csúnyák sminkkel is csúnyák (főleg a durván szabálytalan vagy ormótlan arcformával nem lehet mit tenni), inkább a snassz lánykákon dobott átkozottul sokat a smink.


Az nem elhanyagolás, ha valaki nem sminkel. Én se sminkeltem soha, macerás és engem nem érdekel. Pedig én a harmadik csoport vagyok, az osztály szürke kisegere, aki több szintet lépett a tablóképeken :D Ráadásul a rózsaszín smink dobott rajtam, én pedig utálom a rózsaszínt. Ez van :D Viszont most van egy átkozottul jól kinéző szemüvegem, ami sokat segít.

2016. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik. Az élet minden területén találni olyat ami annyira esztétikátlan hogy már rondának nevezheted. Sajnos ha nem túl jó géneket örököl az illető megszívhatja így egy életre. Viszont megfelelő hozzáállással lehet korrigálni a dolgon, de nem kell csodára számítani.


Véleményem szerint az embernek minden tőle telhetőt meg kell tennie annak érdekében hogy jól érezze magát a bőrében. Ha csak sajnáltatja meg elhanyagolja magát akkor ne csodálkozzon hogy nem fog hozzá vonzódni senki sem.

2016. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy nem a smink a "csodaszer", hanem az igényesség és az ízlés. Ha ezekkel rendelkezik egy csúnya lány, akkor az többet ér, mint egy fullos smink.

Jó frizura, ruhák, illat...

Sajnos a csúnya lányok sokszor slamposak, a sok igénytelen emberről ne is beszéljünk...

2016. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy ne létezne. Persze van ez az arckontúr, árnyékolás stb. meg a műszempilla meg ez meg az, de nincs visszataszítóbb egy ronda műnőnél. Láttam már alja putri discokban olyan csajokat, hogy csak néztem... kb. négerre sült bőr, agyonfestett lelapuló ritka haj, világoskék szemfesték, műszempilla, ízléstelen p_csás párducmintás göncök, lófejű arcberendezés. Van akin csak ront a sok cucc. Van akinek jól áll a természetesség, van akinek nem.


Én 15-16-17 éves koromban nagyon erősen sminkeltem, festettem a hajam meg minden. Volt hogy suliba is ilyen eltúlzott füstös sminkekkel mentem, amit óránként igazgattam, rajzoltam, festettem a szemöldököm, szoliztam, napoztam ahogy csak tudtam, hajamat szivattam, festettem összevissza, jól szét is csesztem... kínai ragaszthatós műköröm ésatöbbi. :D Azt nem tudom hogy szebb voltam-e de sokan rám voltak nyomulva. Legalábbis többen mint most, de nagyrészt azért mert mostanság egyáltalán nem járkálok el itthonról, csak ahova muszáj. Nem vagy alig rakok ki képeket Facebookra, régen pedig tevékenykedtem meg buliztam ezerrel.

Most lassan 20 évesen annyi az általános kinézetem hogy alapozó, szempilla göndörítés, néha szempillaspirál, festetlen barna haj felkötve kontyba, copfba vagy kiengedve, egy farmer, egy ing, rá bőrdzseki. Hajamat natúr szappannal mosom (és így sokkal dúsabb mint a sok szilikonos ratyiságtól) épp csak végére rakok egy kis hajvégápolót hogy ne törjön és kb. ennyi. Semmi műköröm, extra smink meg cicoma.

Így is megnéznek olykor olykor az utcán. Egy fogszabályzó jót tenne, meg normális ruhák, kiegészítők, mivel csak turisokra van pénzem, de ami késik nem múlik. :)

2016. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom azt h nekem olyan csúnya lenne az arcom de ebben az állapotban most az... Sose festem magam de kellesdz venni korrektort és azt muszáj lesz használni itt ott 16 l
2016. ápr. 28. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki szép, az smink nélkűl is szép! Nem minden a smink! Én smink nélkűl is (nem mondom, h szép) remdesen nézek ki, és ritka az mikor kifestem magam.
2016. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!