Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "csúnya vagyok, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "csúnya vagyok, alacsony vagyok és ezért nincs barátnőm" pasiknak csak a fejében létezik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Tényleg emiatt lehet, hogy nincs csajuk?

Vagy esetleg a negativitás, negatív kisugárzás miatt?


Lányok véleményére lennék kíváncsi!


2015. szept. 6. 10:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Ha így lenne, akkor más csúnya és alacsony férfiaknak lenne nőjük, de ilyet még nem láttam.
2015. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
22%

Szerencsére mindenkinek más a csúnya, és más az alacsony. :)

Ezért is ostobaság általánosítani.

2015. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
75%
A nőknek hatalmas elvárásaik vannak.Ez nem meglepő a rengeteg udvarló mellet.
2015. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez valós dolog, nem csak ezeknek a pasiknak a fejében létezik. Én közép magas vagyok és ocsmány azért nincs barátnőm.:)
2015. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
lány vagy?
2015. szept. 6. 11:02
 6/39 anonim ***** válasza:
62%

2-es ez hülyeség.

Ha mindenkinek más lenne valóban,akkor mindenkinek lehetne párja az életben...

Ezzel szemben nagyon sok,és egyre több férfinak nem jut nő egész életében,azért mert nem helyesnek és izmosnak született.... :/

Szóval ennyi,és nem vagyok lány,de ez a valóság sajnos manapság. :/

24/F

2015. szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Lányok véleményére vagy kíváncsi? Úgy sem azt fogják írni,ami az igazság, ami a való életben folyik, azaz, hogy fontos nekik a külső mindennek előtt, hanem azt, ami jó fényt vet rájuk.
2015. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván hátrányos helyzetből indul az, aki esztétikai kihívásokkal küzd. Mármint, az itt nagyon népszerű mantra, hogy "a szépség relatív", de őszintén, ez hazugság. A szépség nagyonis objektív, ami azt illeti, tudományosan is leírható, matematikai képletekkel is akár. Mindenféle arányok, összhang, színek, ésatöbbi, ésatöbbi dolog határozza meg valami esztétikumát. A szépség egy objektív dolog, ami ebben szubjektív, az a tetszés. A Mona Lisa valóban egy objektíven szép festmény, de nekem nem tetszik. A csupasz, szőrtelen egyiptomi macskák objektíven ocsmányak, de nekem tetszenek. Ez a része a dolognak az, ami szubjektív, a tetszés.


Embereknél is van egy (tudat alatt, evoulúciósan) meghatározott objektív mércéje a szépségnek, vonzalmi rátának. Férfiaknál ugye a magasság, a kellő testzsírszázalék, izomtömeg, széles váll, markáns arc, ugye, a férfias jellegek. Nőknél meg a kerek csípő, telt keblek, kerek, nagy szemek, hosszú haj, satöbbi. A nőies dolgok. Ezek objektíven széppé vagy csúnyává tesznek valakit, a tetszés az, ami szubjektív és egyénenként változhat. Csak egy nagyonis valószerű példa: nőként én sok csodaszép, gyönyörű nőt látok az utcán, filmekben, magazinokban, akik tényleg szépek, de attól még nem tetszenek nekem. Nem is vonzódom hozzájuk, hiába szépek. Megjegyzem, sok címlapfiúnál is ez a helyzet.


Egy objektíven szép embernek, akin tényleg érvényesülnek az adott nemre jellemző külső vonások, és emellett egészséget sugároz magából, nyilván könnyebb párt találnia. Az objektív szépség azért sokkal többeknek tetszik.


De ennek ellenére sokan vannak, akiknek konkrétan a hideg futkos a hátukon, amikor meglátnak egy kidolgozott testet- én például ilyen vagyok. Elismerem, hogy hatalmas munka lehet benne, nyilván a szememnek tetszik a dolog, de hogy párválasztás kérdésében ez inkább negatívan befolyásol, az is tuti.


Tehát, annyira azért nem csak a fejükben létezik, de azért igenis tudnának tenni, hogy azok számára, akiknek a véleménye hasonlít az enyémhez, vonzóbbak legyenek. Lehet egy alacsony pasi is ugyanúgy szexis, férfias, ahogy csúnya férfi is tetszhet lányoknak- millió példát látni erre nap mint nap, csak az nem látja maga körül, aki nem akarja. De biztos vagyok benne, hogy a maguk negativitása, rossz hozzáállása a korábbi tapasztalatokból ered, mikor mondjuk a legbefolyásolhatóbb időszakukban (tinikor) azt látták maguk körül, hogy másoknak micsoda sikereik vannak, nekik meg mennyire nem megy a dolog, bizonyára rossz hatással volt még azokra is, akik amúgy annyira nem is hajlamosak ilyen hozzáállásra.


Komoly önismeret kell ahhoz, hogy ezek a srácok kidolgozzanak egy olyan önbizalmat, stílust, amivel legyőzhetőek lennének a részben maguk által létrehozott akadályok. De ez nehéz, nehezebb, mint szomorkodni, hogy másoknak mennyire könnyen megy. És szerintem ez az, ami miatt nekik nem megy egyáltalán. Úgy akarják csinálni, mint azok, akiknek szinte magától működik minden, könnyen, az egyszerű és gyors úton. Pedig nem biztos, hogy azok a megoldások és módszerek lennének nekik hatásosak. És emiatt rossz embereknél próbálkoznak rossz időben és rossz helyen, rossz módszerekkel, ami csak növeli a bennük gyülemlő rossz érzéseket, és csak még inkább ront a helyzeten.


Szóval, összesítve: részben a fejükben létezik a dolog, részben a való életből származik. Nyilvánvalóan van boldog családi élete az alacsony, csúnya férfiaknak is, konkrétan több exem apja esetében is megfordult a fejemben, hogy nahát, ennek mégis hogy jött össze, nyilván a szegény és buta férfiaknak is van barátnője, ahogy a gazdag és bunkónak, vagy a jóképű és kedvesnek is. Csak kérdés, kinek mennyire egyszerű ezt összehozni, és milyen lánnyal.

2015. szept. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
6%

#6. Izmosnak nem születni kell, hanem megdolgozni érte. Én 10 évig kenuztam, de a testemmel sosem szedtem fel senkit (inkább a magasságom imponált nekik)- igaz, az ágyban már annál jobban tetszett a csajoknak a muszkli. :)

Más részről viszont én voltam a legcsúnyább a csapatban, a jóképűbb kenusoknak semmit sem kellett tenniük, mégis heti 2-3 csajt is hanyatt vágtak. Nekem kellett mellé a pénz és a duma is, anélkül nem mentem volna semmire.

2015. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

#9

Van,akinek olyan fos genetikája van hozzá,hogy még egy zsák szteroidal sem lesz jó teste.

2015. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!