Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a nevek?

Maddii kérdése:

Szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Grácia

Szvetlána

Tatjána

Hunorka

Oktávia



2016. ápr. 30. 20:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Szerény Kis Ajándék :)
2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Jó hagyom a Hunorkát...ajj de szerintem olyan jó! Mert felnőttként sem olyan gáz mint pl.:Ajándék, de ne is olyan népszerű min a Hanna.
2016. ápr. 30. 21:27
 23/49 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj a Hunorkával, hogy nekem fiú jut róla eszembe, mert a Hunor becézése is Hunorka.

Szóval ezt inkább ne.

Legyen inkább valamelyik orosz név. Azok tényleg szépek.

Az Erika is jó. És az manapság igen ritka is a gyerekek között.

2016. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a nevek tetszenek, régiek, ritkák, furák, de szépek:

Janka, Borbála, Emerencia

2016. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, ne abból indulj ki, hogy neked milyen bugyuta nevek tetszenek. A gyereked egy ÉLETEN ÁT fogja viselni a nevét, azzal kell majd elhelyezkednie az iskolában, azzal kell majd munkát találnia, azzal kell megöregednie. A Grácia, Hunorka, Oktávia nevek teljesen idétlenek, nevetségesek, nem is értem, hogy engedélyezhették valaha. Ilyen névvel büntetés lehet élni. A Tatjana, Szvetlána szép nevek, Oroszországban leginkább, de elég ciki lenne a gyereknek, ha mindig megkérdezik tőle, hogy melyik szülője volt orosz, vagy honnan költöztek ide, és kiderül, hogy a világon semmi orosz köttetése nincsen.

Én is utálom a tucat neveket, de még azok is jobbak, mint az idióta nevek. Jóhogynem Stelázsinak vagy Akupunktúrának akarod hívni a gyereket...

2016. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
A Bori nagyon szép. Anna is szép,de manapság egy csomó gyereket hívnak így. Erika. Második névnek Szvetlána, Grácia vagy Hunorka. Oktávia mindenképp elvetve
2016. ápr. 30. 21:39
 27/49 anonim ***** válasza:
Anna helyett lehetne pl. Annabella, az nem olyan gyakori, de azért benne van az Anna is :)
2016. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Egyik sem túl jó. :D

A Grácia olyan, mint amikor egy magyar ember hallas alapjan írná le az olasz köszönömöt :D

A Szvetlánia, Tatjána ezek ellégé oroszosak.

A Hunorka a Hunor becézésének tűnik és nem egy önnálló névnek.

Az Oktávia, meg az énekórán használt Oktáv becézése :D

Nekem ezért nem tetszenek :(

2016. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Szerintem az Orália meg a Leokádia a legszebb nevek (igen, tényleg léteznek :D).
2016. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Jaa :) Az Oktáviáról nekem is az Orália jutott eszembe :D
2016. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!