Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szépek ezek a nevek?

Maddii kérdése:

Szerintetek szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Grácia

Szvetlána

Tatjána

Hunorka

Oktávia



2016. ápr. 30. 20:32
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
90%
Mert szép név azért. Sajnos ezt is csak külföldön tudják értékelni. Az Anna nem régimódi ? Máté, Hanna sem mai név. Nem értem miért más. Cikizni meg bármit lehet. Alacsony értelmi szinvonalú emberek szokása. Ismerek egy fiatal lányt, a beceneve Tica, Ica. Senki nem mondja, hogy csúnya. Sőt, menő lány is volt az iskolában. Most érettségizik. Hiába van menő neve valakinek, ha szerencsétlen vagy bunkó.
2016. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép az Ilona Ilonaként, becézve tényleg nem túl szép. Szerintem ritka és jó dallamú ez a régi magyar név.
2016. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Szvetlána és Tatjána nagyon tetszenek, többi nem; de amúgy az nem lehet, hogy az ott Honorka szeretett volna lenni a Honóriából? Mondjuk így se tetszik:) Hunórakéne esetleg tetszene, de az meg kicsit olyan, hogy milyen óra lesz a következő, és akkor nem magyaróra, hanem hunóra:) És van neki humora!!:D
2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek.
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

Jézus Krisztus! Én nem adnám egyiket se a gyerekemnek, ha lenne.

A Gráciáról egyből a spanyol köszönöm jut eszembe.

A Szvetlana és Tatjana túl oroszos név. Nincs semmi bajom az orosz nevekkel, de nehogy már orosz neveket adjunk egy magyar gyereknek.

A Hunorka, mintha humor lenne.

Az Oktávia meg komolyan mondom, az oktatást jutattja eszembe róla. xd

2016. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:

05-01 11:27 válaszoló

Én is Ilona vagyok és Ilusnak szoktak szólítani. Eddig egyetlen egy ember sem mondta, hogy öreges a nevem. Igazából miután a neten kezdtem el utánanézni, akkor derült ki számomra, hogy öreges nevem van. De, ha nem keresek rá valószínű, most se tudnám.

Egyébként 19 éves vagyok, szóval itt van egy élő példa rá ,hogy fiatalok is hordják még.

2016. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem mondják.

Szerintem amit leírtál, azt nem is gondoltad át igazán.

Egy csúnya embernek sem mondják, hogy csúnya, csak a háta mögött.

Egy zsémbes öregasszonynak sem mondják, hogy az, csak kibeszélik, hogy a mami milyen kötözködő.

Senki nem fogja a szemedbe mondani, mert nem akarnak megbántani.

Egy túlsúlyos nőnek sem mondják a kollégái, hogy lenne mit leadni, sőt néha meg is dícsrik, hogy jól néz ki.

Ezeket úgy hívják, tapintat.

2016. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

Időpont ma 17:59

Hát jó, de mi van ,akkor ha valakinek például tényleg tetszik? Biztos van olyan, aki nem mondja nekem, de van aki szerintem komolyan gondolja.

2016. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Tatjána ^^ Csak nehogy az Anyegin-beli Tatjána sorsa legyen az övé is.
2016. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!