Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok tanulni, de dolgozn...

Nem akarok tanulni, de dolgozni se. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Az eredeti szöveget végülis kivágtam,túl hosszú és nem is biztos,hogy segítene


Gondolom más is van így,mit lehet tenni?Gondolom ez nem normális,hanem valami oka van,nem?


2016. máj. 6. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a tanulással semmi gondom nem volt, egyetemre jártam, elvégeztem 5 szakot, első kettőt államin, további hármat kp-son, végig nappalis voltam, 37 évesen kerültem ki végleg az egyetemről. Dolgozni soha nem akartam, vagyis dolgozgattam, balatonon voltam vizibicikli kölcsönzőben, mivel beszélek németül és angolul tökéletesen, így elég jó pénzt kaptam, de persze nem öltem meg magam a munkával, voltam animátor Spanyolországban és Görögországban, szóval az ilyen nulla munkák jönnek be, az, hogy egy gyárba dolgozzak, vagy irodába öltönybe üljek egész nap, az totál nem az én világom. Mostmár a fentebb nevezett munkák lassan kiesnek, mert túlkoros vagyok, viszont szerencsére 7-8 évvel fiatalabbnak nézek ki és így még most működik a dolog. Későbbiekben nem tudom mi lesz, szerintem csinálok valami vállalkozást, amit Fidesz-es ismerősök álltal feltermelek, a környéken úgy is sok az építkezés mostanában.
2016. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!