Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért normális elvárnom...

Ezért normális elvárnom pénzt? Kérdezzek rá, vagy várjam meg, amíg ő hozza szóba?

Figyelt kérdés

Van egy kisgyerekes ismerősöm, kb. 4 hónapja ismerem. Nem nevezném közeli barátomnak, de néha ráírunk egymásra skype-on. Egyszer említettem neki, hogy dolgoztam már gyerekekkel, és ha esetleg szüksége lenne bébiszitterre, szólhat nekem.

Most rám írt, hogy a következő 2 hónapban kellene neki segítség, hogy a fiát hazahordja valaki az oviból heti 2-3-szor. Mondtam, hogy oké, megcsinálom szívesen. Csak aztán kiderült, hogy fél 2-től fél 5-ig vagy fél 6-ig ott is kellene maradni náluk a gyerekkel. Több üzenetet is váltottunk erről, de semmi olyasmit nem említett, hogy mennyit fizetne nekem érte. Szóba hozzam én a pénzt, vagy várjam meg, amíg ő mondja, hogy mennyit adna? Lehet, hogy amit régebben mondtam, azt úgy értelmezte, hogy ingyen vigyázok a gyerekére?


2016. máj. 6. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozd szóba. Ne aznap derüljön ki, hogy két malomban őröltök.
2016. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen hozd szóba.
2016. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem írni, hogy ő tett már nekem szívességet ingyen, párszor (4-5 alkalommal) hazavitt munka után kocsival. Így elvárhatom, hogy pénzt adjon a bébiszitterkedésre?
2016. máj. 6. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki útba estél vagy kerülőt kellett tennie?
2016. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ember...

Heti 7-15 óra hetente...

Vágod... csináld ingyen ha ennyire nem gondolkodsz.

Amint kiderült szóltam volna, h jaa..., akkor 5 ezer.

2016. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
En javasolnam hogy uzsonna utan hozza el a gyereket mert szerintem ott jobb neki mint effektive maganyban tarsai nelkul addig
2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy irányba lakunk, de nem egészen ugyanott. Behozott az utcába egészen a kapuig.

Ahol én élek, ott nincs óvoda délután.

2016. máj. 7. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!