Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ismerkedé...

Miért van az hogy az ismerkedés elején a férfi rengeteget üzen később pedig már alig?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lattad a szex es new y sorozatot? " egyszeruen nem jottel be neki..."
2016. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy bejövök neki és találkozunk még, de azóta semmi...
2016. máj. 8. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondani mindent lehet.... Ne foglalkozz vele és ne keresd! Ha ne talán írna, ne válaszolj neki. Keress egy olyan pasit aki komolyan vesz!
2016. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem tud már mit kérdezni, mert úgy érzi mindent tud rólad, hogy eldöntse milyen ember vagy. Ebben benne van az is, hogy tetszel neki, de nem tud hogy közeledni, az is, hogy már nem érdekled, de az is, hogy azt szeretné, hogy te fuss köröket és üzengess sokat.

Mindenesetre, én is azt ajánlom, hogy hagyjad

2016. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy egyoldalú volt a bestélgetés, te soha sem kérdeztél és pár szavas válaszokat adtál. Akkor legyen bármilyen jó a csaj nem fogok ráírni x idő után. De ez csak az én véleményem.
2016. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én érdeklődtem mindig hogy mi van vele...lehet hogy csak szórakozott velem
2016. máj. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!