Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy inkább felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés
A helyzet az az, hogy van egy férfi akit 1 éve egy ilyen baráti körben megismertem. Akkor eléggé bejöttem neki, sokat beszélgettünk. Azóta eltelt egy év. Nem kerestem, ő se engem mert én sem tudtam a vezetéknevét, ő sem az enyémet. Pár napja facebookon véletlenszerűen megtaláltam, bejelöltem, és egyből vissza is igazolt. A lényeg, hogy nekem még mindig tetszik, valahogy újból ismerkedni szeretnék vele. Ráírjak vagy ne? Lehet hogy azóta már kihalt a láng benne? :D 18/L

2016. máj. 7. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
egy ilyen tini ribit biztos még egyszer tele lőne, lerendezne mint te
2016. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a bajod van? :D
2016. máj. 7. 07:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha arra gondolsz hogy lefeküdtem vele, akkor tévedsz😂
2016. máj. 7. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, nem akarom elvenni a kedved, csak magamból indulok ki. Egyszer megtetszett egy pénztáros lány az egyik vasútállomáson, és igaz sok idő után (2-3) hét, kiderítettem a nevét. Belátható, hogy nem volt egy könnyű menet, főleg, hogy 40 km-re lakom attól az állomástól. Na már most, ha nekem bejön egy csaj, akkor megyek utána, és kiderítem a nevét, pláne, ha baráti körben találkozok vele. Akkor már másnap megy a telefon havernak, vagy bárkinek aki tudhatja a nevét. Írj rá ha szeretnél, mert megbánod ha nem, de sok reményt ne fűzz hozzá. Az meg mondjuk a másik, hogyha már nem talpraesett és nem talál meg, akkor ha te bejelölöd, és nem ír egyből nagy örömmel, az megint más. Mondjuk lehet játszmázik. Ahhoz mondjuk meg én nem értek :DD 22/F
2016. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

+1 a #4eshez. A fickó nem izgatja magát rajtad.

26/F

2016. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Valamennyire igazad van, hogy akkor már rég megkeresett volna.. De nagyon messze lakunk egymástól és amikor találkoztunk abban a buliban az is egy eléggé véletlen találkozás volt :)
2016. máj. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!