Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülők, ti engednétek nyáron...

Szülők, ti engednétek nyáron a gyereketeket garázsban aludni?

Figyelt kérdés

A garázsról amit tudni kell: A lakhelyemtől kb 5-10 percre van gyalog, kocsival olyan 2. A garázs egy garázssoron van, tehát nem bent egy másik házban. A garázst be lehet zárni, bent pedig van enni innivaló, fotel ahol lehet feküdni.


A kérdést azért teszem fel mert nyáron az egyik haverommal zenélni fogunk és garázsba tudunk gyakorolni ahol nem zavarunk igazából senkit jól berendezzük otthonososra. Na meg persze beszélgetnénk ott, ha úgyvan áthívnánk más haverokat lányokat esetleg ott aludni vagy bármi. 15 éves vagyok. Igazából azért kérdezem mert kíváncsi vagyok hogy egy felnőttnek mi a véleménye :)



2016. máj. 8. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Inkább menj csak haza aludni ;) Ráérsz még lányokkal aludni később. Zenéljetek napközben.
2016. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Bár én még csak 19 vagyok, így nem szülő, de válaszolok.

Szerintem nagyon hangulatos lehet, én megengedném.

2016. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez szülőtől és gyerektől függ, én simán engedném, ha a gyerek már elég érett.

Itt viszont nem az én véleményem és nem is az átlag véleménye a mérvadó. Csak az, hogy a szüleid mit mondanak rá.

2016. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha csak 5-10 percre van, bulizni' lehet ottalvás nélkül is ;)
2016. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Engedném. De a lányokat nem hiszem hogy engedik 😊
2016. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem.
2016. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát míg nem mondtad hogy más haverok meg csajok, azt mondtam volna oké, de így már nem.
2016. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem alkoholizálni meg semmi... Apumból kinézem azt is simán hogy jönne megnézni szúrópróba szerűen. Apum az ilyen elven van: Ne cigizz, ne igyál maximum alkalmakkor (tehát családi összejövetel) maximum sör, viszont csajozz ha szeretnél. Anyum az már keményebb dió, sajnos. Ilyen paraméterekkel van esélyem?
2016. máj. 8. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Most miért olyan nagy probléma, hogy nyáron kulturált körülmények mellett összeültök a haverokkal? Nem értem, miért nem engedi a válaszolók többsége. 😀
2016. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem az összeüléssel van gond, csak azzal, hogy egy kiskamasz szépen jöjjön haza aludni. Nem kell semmit sem elsietni.
2016. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!