Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a gyereketeket...

Ti engednétek a gyereketeket motorozni?

Figyelt kérdés
Ha igen, esetleg milyen feltétellel? Vagy mit gondoltok erről az egészről?

2016. ápr. 12. 16:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha már elég idős és van saját pénze jogsira meg motorra akkor miért ne?
2016. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
7 eves kora óta crossmotorozik afiam, most 12 eves rendszeresen versenyzik. A kislanyom most 8 eves, quadozik. Jo felszereléssel mehetnek :)
2016. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

Én nem.

De lehet ez azért is van,mert én félek az ilyesmiktől,veszélyesnek tartom.

2016. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"saját pénze jogsira "


Akinek van saját pénze,az már nem a "gyerek" kategória:D

2016. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hacsak nem egy igen forrófejű kis felelőtlen, akiben nem bízom...

Úgyhogy ez a feltétel, legyen meg a magához való esze :)


Sok erkölcsi alapom nem lenne tiltani, főleg, hogy amint elérné azt a kort, hogy speckó ülésbe be tudjam nyomni (mert amíg leér a lába, addig túl sok év telik el), vinném kanyarogni a saját motoromon :)

Motorozni jó.

2016. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Engem a szüleim nagyon nem akarnak engedni.

Van pénzem rá, a jogsihoz megfelelő kort is betöltöttem. Még normális felszereléssel sem akarnak róla hallani, csak azért, mert én vagyok az ,,egyetlen pici lányuk". A bátyámat szerintem simán engednék (mondjuk neki nem kell engedély, már felnőtt korban van), ez szerintem szexista egy kicsit. Minden esetre én nagyon szeretnék motorozni, de nem engednek és nem tudom meggyőzni őket.

Elvileg a forgalom miatt tartják veszélyesnek...

2016. ápr. 12. 16:32
 7/29 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy édesapám űz extrém sportot, maximum anyukám félhet az ilyenektől. Én nem félek és nem is kell félteni szerintem, van tapasztalatom az extrémebb dolgokban...
2016. ápr. 12. 16:33
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Az én anyám engedné, hiszen 43 évesen motorozik. Ráadásul gyorsasági versenyeken is részt vesz. Nevelőapám is motoros de ő a régi katonai motorokra bukik..Szóval nálunk ez nem lenne gond.

16/L

2016. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Irigyellek! :)

És gondolkoztál azon, hogy kipróbálod? Vagy már próbáltad?

2016. ápr. 12. 16:41
 10/29 anonim ***** válasza:
15%

"Az én anyám engedné, hiszen 43 évesen motorozik. Ráadásul gyorsasági versenyeken is részt vesz."


Már bocs,de szerintem elég felelőtlen anyuka,akinek 16 éves gyereke és gyorsulási versenyre jár.

És,ha valami baja lesz,a gyereket ki neveli fel?

2016. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!