Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aspergeres nő vagyok, semmi...

Aspergeres nő vagyok, semmi életkedvem nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább így élni. Egész egyszerűen nem nekem való ez az élet. Soha semmi nem sikerül. Az embereket nem érdeklem, sehova nem sikerült még beilleszkednem, csak az elutasítást kapom mindenhonnan. 24 évesen elmondhatom hogy az életem semmit nem ér, semmit nem sikerült még elérnem.
2016. máj. 17. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok asperger szindrómás, és mégsem érdeklem az embereket és nem tudok beilleszkedni.

Az embereket akár beteg vagy, akár nem, nem fogod érdekelni, amíg nem teszel érte valamit.

2016. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már, ha valakivel összebarátkoztam, akkor is kiábrándultak belőlem egy idő után.
2016. máj. 17. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Van aspergeres barátom. Nem tudom, hogy ez miért probléma a kiteljesülésedet illetően.
2016. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amiket írsz, nem miattad történnek úgy, ahogy. Nekem sincs aspergerem, de én sem vagyok a barátkozás, beilleszkedés nagymestere. Csak példaként mondom, hogy szeptemberben bekerültem az egyetemre, gondoltam, majd minden szuper lesz, de kb mindenhonnan kinéztek, meg kilógtam, mert én nem iszom sört és mert nem dohányzom, vagy egyszerűen, mert nem tudtam azonosulni a többiekkel. Mindezzel azt akarom mondani, hogy ne magadat hibáztasd az ilyenekért. :)

Nincs esetleg valami hobbid, vagy sport szóba jöhet? Ha nincs, mondjuk próbálj meg keresni valamit, ami érdekel, szerintem segíthet! :)

2016. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A számítógépezés, és a filmnézés a hobbim, ha már egyáltalán lehet annak nevezni. Sportolni nem szoktam.
2016. máj. 17. 17:03
 6/11 A kérdező kommentje:
De amúgy én sem ittam, dohányoztam soha.
2016. máj. 17. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Szokták mondani, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze, de szerintem ha eddig nem sportoltál, kipróbálhatnál valami lazábbat, de tényleg csak mint ötlet mondom.

Még eszembe jutott, hogy esetleg tarthatnál valamilyen kisállatot, ha nincs. :)

#4 voltam.

2016. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van kisállatom.
2016. máj. 17. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a számítógépen?
2016. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy egyszerűen csak idióták vesznek körül?
2016. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!