Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok lánynak miért nem jön be,...

Sok lánynak miért nem jön be, ha egy pasi izmos?

Figyelt kérdés

Kb. ennyire: [link]


Azzal jön elég sok lány, hogy aki így néz ki, az felszínes és műveletlen. Biztos csak a testével törődik, mással nem. Szerintem egy férfinak izmosnak és erősnek kell lennie.


Én pl. nem a külsőért edzek. Azért edzek, hogy fizikailag többre legyek képes. A jó külső csak járulék.



2016. máj. 20. 09:41
1 2 3 4
 11/35 ittittitt ***** válasza:
0%
#5-nek a példája :) a spenot és a zsíros bögre van ami egészséges vonza az embert ês van ami nem.szerintem az irigység is sokat nyom ebben a kérdésben.
2016. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
A kép amit belinkeltél nekem már sok. Nem gondolom a nagyon izmos pasikról, hogy felszínesek vagy műveletlenek lennének. Egyszerűen nem tetszenek. Nekem a felső határ az Amerika Kapitány, "átalakulása" után. Talán minimálisan kidolgozottabb izmok még beleférnek, de ennyi:)
2016. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Sok lánynak miért jön be ha valaki izmos?
2016. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
4%
Ugyanaz az oka mint fordított esetben, az esélytelenség.Könnyebb azt állítani hogy egy ilyen férfi nem tetszik, mint beismerni hogy 5-6/10-esként nincs leheletnyi esélyük sem egy kemény 10/10-nél.Csak a büszkeség ugye;)
2016. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Ez csak általánosítás, nem vagyunk egyformák. Van olyan nő aki férjtípust keres, és van olyan férfi aki feleség típust. Tény hogy az ilyen kidolgozott testű férfiak az átlagnál több időt kell hogy szánjanak önmagukra, és ez nem mindig fér össze egy hosszútávú kapcsolattal. Esetleg akkor, ha a nő is hasonló szenvedéllyel él, és akár együtt is tudják űzni a sportot, és mi a nagyon fontos, együtt betartani az étrendet. Az közös ízlés az étkezésnél nagyon fontos egy hosszú távú kapcsolatnál.

Mert pl. én szeretem a velős pacalt, vagy a körömpörköltet, de sosem készíthetek, mert egy az hogy abból nem lehet kis adagot, a másik meg hogy hogyan nézne rám a testépítő párom míg fülig szaftos vagyok.

És mielőtt jönne a komment, hogy biztos zsíros nagy seggű nő vagyok, közlöm előre, hogy ez nem így van, teljesen átlagos súlyú, jó alakú vagyok. A férjem is normál súlyú, épp ezért megtehetjük és imádjuk is a bográcsozásokat a grillezéseket, mert megengedhetjük magunknak.

Lehetett volna ilyen kinézetű pasim, sőt volt is rövid ideig, de éreztem, hogy nem illik hozzám. Gusztusos és mutatós, szexre jó, de néha még arra sem, mert mindig fáradt estére stb.

A másik része, hogy nem feltétlenül képesek fizikailag nagyobb teljesítményre azok akik ilyen mutatós izmokat "növesztenek", mert lehet, hogy hirtelen meg tud emelni nagyobb súlyt, vagy hatásos pofont bír adni, de tartós fizikai munkára néha képtelenek, mert előbb elfáradnak. Az sem férfias, ha a pasi többet nézegeti magát a tükörben mint én :-) Összességében nem tudnak lazák lenni.

2016. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 piriiiii ***** válasza:

Bejön, ha izmos, de nem attól, hogy edz. Nekem jobban tetszik az, ha egy férfi természeti munkától lesz izmos. Egyébként a képen lévő pasin az izom egyszerűen túl sok. Nem tetszik. Műnek néz ki, nem igazinak.

De Te is bevallod: nem a külsőért edzel.

Ez még rendben van, nagyon is:

[link]

Bár ennek a hasa is túl izmos szerintem. Ennél izmosabb ne legyen az én ízlésem szerint.

2016. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igazából amiért nekem nem jön be az ilyen mértékű izom, az a csömör!

Egyszerűen ha kinyitsz egy YA fiatal tiniknek vagy romantikus nőknek szóló könyvet akkor ott a pasi legfőbb tulajdonsága, hogy kötelezően izmos mint egy római gladiátor. Amit először még lelkesen olvas az ember lánya, de a 20. ilyen pasi után már arra sem veszem a fáradságot, hogy elképzeljem.

A médiáról nem is beszélve. Az összes férfi színész a kockahas őrülettel kötelezően növesztett egyet magának. Kivéve a nagyon időseket. A nagy dömpingnek az lett a vége, hogy elismerés helyett általános lett.


Én mindig a sport mellett voltam, akkor is ha nincs látványos eredménye, a lényeg a harmónia megtalálása. Szóval az az ember aki magáért csinálja az szerintem nagyon nem kámpicsorodik el amiatt, hogy ez X számú nőnek nem nyerő. Az egészséges test és önértékelés az mindig az lesz!

2016. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
11-es, jó akkor mondhattam volna a marcipánt is. Az nem egészséges, mégis hányok tőle, ha megérzem akár a szagát is...
2016. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az izmos pasik, csak ezzel általában együtt jár jó pár dolog is, ami viszont taszít. A magamutogatás, a semmit mondó idézetek megosztása facen, meg az idióta "edzés-on", "a teremben" duma, egy csatolt kép társaságában. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért nem bírnak saját magukért/maguknak edzeni az emberek. Feltétlenül muszáj mindenkivel tudatniuk, hogy ők bizony milyen egészségesen és fitten élnek. Vagy minden edzőtermi selfie után gyorsabban regenerálódnak az izomrostok vagy mi? :D

Ha látok egy izmos pasit, egyből arra asszociálok, hogy ő is biztos ilyen, mint amit említettem feljebb.

2016. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Most már biztos, mutáns vagyok. A szőrösektől viszolygok, a belinkelt úriember pedig csodaszép.


Nekem a nagyon Johnny Bravo-s V alak nem tetszik annyira. Inkább ha egyenes és erős a core.

2016. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!