Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van velem? Csak a kamaszkor...

Mi van velem? Csak a kamaszkor vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt velem mostanában.Már egy ideje folyton szomorú,lehangolt vagyok.Apróságokon el kezdek sírni...Nem igazán érdekelnek a külvilágban történő dolgok,elég zárkozott lettem.Étvágyam sincs igazán.És ráadásul halucinálok dolgokat.Mivel nagyon megviselt a dolog vágdostam magam tudtam,hogy nem szabad,de nyugodtabb lettem...(nem szeretném emiatt a leszólásokat olvasni).Egyszerűen csak kamaszkori probléma vagy más is van? :/

2016. máj. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a probléma gyökerét és kezdd el inkább azokat vagdosni, ne magad. Mindenkinek vannak nehéz pillanatok az életében, de a kihívásokat le kell gyűrni, nem pedig feladni és befordulni. Szedd össze magad.
2016. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazad van.Kitartóbbnak kell lennem...
2016. máj. 24. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sokban függ attól milyen rossz dolog.. Nem tudom, mondhatnám kamaszkori problémák is viszont ez egy életen át is tarthat ha nem teszel ellene. És ezt nem elijesztés képpen mondom. De mivel nem igazán tudom, hogy mi fajta rosszak történtek veled ezért nem is igazán tudom megmondani, hogy miért is vagy ennyire szomorú. Egyébként a vagdosás nem old meg semmit.. csak tele leszel értelmetlen hegekkel.. Nekem is van pár halványa 1-2 évről ezelőttről. Talán azt érzed megnyugszol tőle de ez vezethet még több rosszra is illetve neked sem jó ha bántod magad. Esetleg a többiek csesztetnek vagy ilyesmi áll a háttérben? Vagy magány? Vagy mindkettő? Vagy pedig nagyon rossz helyen keresgélek. Egyébként nem mondanám depressziónak.. Mióta tart ez? És ha mondják akkor se koncentrálj a depresszióra már az sem jó.. mert ha nem is vagy az akkor is be tudod magadnak beszélni. Kitartás ;)
2016. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :') Már 1-2 hete ilyen vagyok.Olyan személyekkel vesztem össze(durván),akik számomra nagyon fontosak és ezek elég rosszul estek.Emiatt itthon sem alakultak a legjobban a dolgok..Az iskolában is csesztettek a vagdosás miatt(amit azóta megbántam).
2016. máj. 24. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom egyetértesz, hogy a legjobb az, ha tényleg összeszeded magad, és felülkerekedsz a problémákon :). Mindig jusson eszedbe, hogy a legjobb a rossz dolgokban az, hogy előbb-utóbb véget érnek, és a te hozzáállásodtól függ, mikor.
2016. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. :') Igyekszem magam rendbe szedni,mert ez így nem mehet...Köszönöm a segítséged. :'D
2016. máj. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!