Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van mindenből. Mit...

Elegem van mindenből. Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés
egyetemen nehéz szakra járok ( de ez az ami érdekel, nem választanék mást)... most van ugye vizsgaidőszak és én már kezdem azt érezni, hogy nem bírok a nagy nyomással.... rettegek attól, hogy megbukok, mert konkrétan minden vizsgámnál vagy hasonló helyzetben szerencsétlen szoktam lenni... emellett a barátomnak is most vannak a vizsgái ( más szak) de ő mindennel jól halad, jók a jegyei, közben a barátaira is jut ideje...én pedig állandóan csak itthon vagyok és tanulok vagy éppen sírok és azon kesergek, hogy semmi nem megy..már étvágyam is alig van.. a szüleimnek ez nagyon nem tetszik, hogy nem eszem, emiatt is vitatkozom velük, meg ők is elvárják, hogy legyen ösztöndíjam és segítsek be itthon... ha nem lesz ösztöndíjam akkor annyi a nyári programomnak is mert nem lesz rá pénzem... nagyon nagy a nyomás.. semmit nem tudok pihenni, már fizikailag is szörnyen érzem magam, idegileg meg mintha egy kötélen táncolnék... ezen se a barátom nem segít, azzal, hogy kb le se szar, a szüleimnek meg nagyon nagyok az elvárásai, hogy legyenek jók a jegyeim és még itthon is legyek ne csak a könyvtárban, házimunkát is csináljak...
2016. máj. 30. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a vizsgaidőszak. Én is az idegösszeomlás közelében. Én sem tudok segíteni, sem tanácsot adni. Gondolj arra hogy túl fogod élni, már nincs sok hátra. Kitartás :)
2016. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem olvastam el a leírást( de nembaj nem is ez a lényeg). Szval először is kapcsolt be ezt https://www.youtube.com/watch?v=w7K61jgTT9A utána kezdj el szeletelni a szoba közepén, probléma megoldva, jó szórakozás!
2016. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor mélyponton vagy hallgasd meg ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=2PmSw0PVrKQ


nekem szokott segíteni. emellett meg kell a kikapcsolódás. én is van, hogy napokat tanulok végig és soknak érzem már, de kell a feltöltődés, különben nem fogod bírni.

2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom. Még a vizsgaidőszak elején vagyunk és te már ki vagy készülve idegileg? Talán nem jól osztod be az idődet. Talán év közben kevesebbet kellett volna szórakozni és többet tanulni. Több jegymegajánlót jól megírni.

Ha mindez tévedés, és egész évben keményen tanultál, akkor talán el kell gondolkozni azon, hogy nem a te képességeidnek való az egyetem.

Tanulj, és ne a gyakorin picsogj, hogy nehéz.

Persze, hogy nehéz. Bírd ki! Vagy add fel. De ne nyavajogj!

Döntsd el mit akarsz!

2016. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!