Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van mindenből, szánalma...

Elegem van mindenből, szánalmas bénának érzem magam. Mit kéne tennem? 16L

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem elvezem az eletet, egy kicsi örömöm sincs benne. Folyton unatkozom, egész nap otthon ülök es megöl az unalom. Tudom, hogy nekem kéne valamit kitalálni es csinalni, de nincs semmi. Ahol lakom, soha nincsenek programok, de ha lennenek se tudnék elmenni egyedül. Nincsen testverem, és olyan igazi barátaim sincsenek. Végülis van kettő, de az egyik soha nem megy el sehova, csak iskolában vagyunk egyutt, azon kivul soha. A masik barátnőm (nem egy iskolába járunk) soha nem er ra. Neki mindig van programja, a családjával mindig mennek valahova, egy hétvégéje sem szabad. Az én szüleimmel nem lehet semmit se csinalni, mar öregebbek, örülnék ha otthon vannak es nem kell semmit se csinálniuk. Jó tanuló vagyok, de mar tanulni sincs kedvem. Hobbim nincs, max olvasni szoktam, de mar annyit olvastam hogy azt is unom. Ahhoz kepest hogy 16 vagyok, soha ,nem volt dolgom' egy fiúval sem. Most nem azt mondom hogy le akarok feküdni valakivel stb. De meg soha életemben nem flortolt velem senki. Egy szó erejéig sem. Soha nem csokoloztam, kb meg hozza sem ertem egy fiúhoz. Pedig szerintem átlagos lany vagyok a suliban, max csendesebb, nem én vagyok a társaság közepe. Mondjuk sulin kívül nincs is mas lehetőségük. De akkor is, meg csak ram se néznek. Elegem van mindenből. Mit kene tennem? Hogyan valtoztassak valamin? Ugy érzem hogy nincs lehetosegem. Annyira bena es szanalmas vagyok. En nem akarok ez lenni, ami most vagyok.
2014. okt. 16. 19:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ez a serdülőkor velejárója.Nekem tetszel :)
2014. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 lehet hogy az, de én akkor sem akarok így élni. Hiszen látom hogy a korulettem lévők mind boldogok, vidámak, élvezik hogy fiatalok, minden nap mennek valahova délután, sok barátjuk van stb. Nem azt mondom hogy ők 100% boldogok, biztosan vannak problemaik es este van hogy sirnak, de tuti hogy boldogabbak mint én, és ha holnap mindenki meghalna tuti nem mondanak hogy én az égvilágon semmit nem kezdtem az egesz életemmel, semmi értelme nem volt.
2014. okt. 16. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás, keress valami hobbit.

Melyik városban laksz?

2014. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia, hasonló cipőben járok mint te ,és "utazótársat keresek" . Ha esetleg van kedved írj . 18/F
2014. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 Balatonfüreden lakom. De nincs semmi amiben jó lennék. Még ötleteim sincsenek hogy mit kéne. Néha szoktam futni, de csak 10-15 percet. (enyhe asztmam van). Komolyan nincs emmi ötletem, amiről úgy ereznem hogy egy kicsit is élvezném, és lenne lehetőség csinálni.
2014. okt. 16. 19:55
 6/17 anonim ***** válasza:

A többiek élete sem ér többet a tiédnél.

Nekem is sok barátom van közülük egyet szeretek a többieket valahogy utálom és velem is gyakran van hogy nem látom értelmét a kínlódásomnak de mégis mi mást tehetnék.Ilyen az élet túléljük közben tapasztalunk,elmélkedünk majd elmúllunk és nem hagyunk itt semmi értéket. Persze az is kérdés mit nevezünk értéknek.

Volna kedved beszélgetni?? csakhogy egyikőnk se unatkozzon??

2014. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

akár BMX ezhetnél Vagy gördeszkázhatnál az jó dolog

Vagy irhatsz könyvet rajzolhatzs uikornisokat bármi

2014. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
# köszönöm a tippeket, sajnos nem nagyon allank hozzam kozel ezek a dolgok. :))
2014. okt. 16. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Van kedved barátkozni? :)
2014. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jövőre menj el a Sziget fesztiválra. Ott boldognak és gondtalannak fogod érezni magad.
2014. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!