Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min változtassak? Elegem van...

Min változtassak? Elegem van már mindenből, el vagyok fáradva.

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt, nagyon készültem a Gimire... Vártam, hogy új emberekkel ismerkedjek meg. Általános is kicsit furcsa volt, nem szerettem, de az a kemény 2 fiu se akivel egy osztályba jártam. Most viszont egy évvel később elegem van mindenből. Semmi nem ugy sült ahogy gondoltam. Alig vannak barátaim, ez pedig nagyon keményen meglátszik az eredményeimen is, mert nem tudok tanulni. Simán lehetnének barátaim, csak rossz embereknél kezdtem, akikről nem értem, hogy kerültek ide... Volt egy lány is, akit őrülten szerettem. Igazábol mai napig szeretem... Év elején amikor elősször megláttam, már akkor nagyon megtetszett. Viszont néhány "barát"-nak köszönhetően tönkre ment minden. Nagyon jo kapcsolatban voltam a lánnyal, de sikerült megaláznom előtte magam. Nah, vége is lett. Hogy ezek után meg miket csináltam, inkább nem részletezném. Most ott tartunk hogy mindjárt nyári szünet, de semmi életkedvem nincs.. Egyedül képtelen vagyok meglenni, mindig akarok valakivel beszélgetni. Osztályon kivűl, meg sulin kivűl azért persze van jópár barátom, de velük soha nem találkozok élőbe.. Nagyon barátkozós tipus vagyok, csak kevés uj emberrel találkozok, nincs lehetőségem se. Utálok mindent, ez az év életem pokla volt, a rengeteg szenvedés a tanulással, a lánnyal és ezekkel az emberekkel... Van 2 nagy vágyam is az életbe, amikért megvan az elszántságom, ám ezekkel se állok sehogy.... Ha szüleimnek megemlitem kinevetnek, és annyit mondanak, hogy "tanulj". Szüleimmel se tul jo a kapcsolatom, a tanulmànyaim miatt.... Ha lehetne, visszatekerném az időt, ujra végig szenvednék mindent, csak azért, hogy boldog lehessek....
2016. máj. 28. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Peldual hagyd abba a korulmenyek meg masok hibaztatasat es az onsajnalatot.
2016. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekpszichológus van az iskolában?


Egyébként fogalmam sincs, hogy min változtass. Talán azokkal a sulin kívüli barátokkal is inkább élőben kéne találkozni és nem csak neten (gondolom mmo-n keresztül).


Lehet, hogy furán hangzik, de az élő interakciót a telefonos és netes nem tudja helyettesíteni. Ugyanúgy bezárkózik az ember és magányos lesz. A lányok pedig... házi nyúlra nem lövünk, keress lányokat más osztályokból, esetleg más iskolákból. Jobban jársz.

2016. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na előszöris, messze nem vagy a pokolban kisapám... Nekem se voltak barátaim egyáltalán se általánosban se gimiben viszont egyetemen nagyon sok új embert ismertem meg és baratokat is szerettem (ezt csak azért mondom hogy lasd, az általános meg a gimi nem minden :D) az hogy van egy álmod már nagyon nagyon sokat jelent!!!!!! Kezd el megvalósítani, ne érdekeljen másik lehurrogása! Ha elindulsz ezen az úton, elkezded megvalósítani önmagad szerintem sokminden változni fog! (kivéve ha valami nonszensz dolog az álmod pl maffiafőnöknek lenni vagy ilyesmi :P) de azt jegyezd meg hogy az életben nagyon sok minden nem sikerul plane nem elsőre...

Valaki írta az iskolapszichologust, az se rossz ötlet, segíthet egy külső szemlélő véleménye, hátha tud valami tanácsot adni, egy kis löketet (és nem, nem bolondok járnak pszichológushoz, a bolondok nem ismerik fel hogy segítségre van szükségük...)

2016. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gimiben kb. 1 évbe telt, mire valakivel annyira jóban lettem, hogy nem éreztem magam rosszul, mikor mellé ültem az ebédnél.

1,5 évbe, mire több, mint egy barátom lett. Tudom, hogy rossz. Szerintem kezdj el valami hobbit. A nyári táborokban remekül lehet ismerkedni. Vannak kézműves táborok, meg hasonlók.

Tudom, hogy nehéz, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni, hagyd a lányt (én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a fenébe a hormonokkal :D )

Esetleg matek tábor a nyáron (vannak egyetemi felkészítő táborok), vagy fizika. Lehet, hogy valami kevésbé reál is van. Ez kellemes a hasznossal mert új emberekkel is találkozol és a jegyeid is javulnak.

2016. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!