Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van mindenből, mit tegyek?

Elegem van mindenből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki megaláz, belém rúg, emberszámba se vesz senki, az iskolában mindenki csak piszkálni tud, mindig mindenki csak megaláz, igaz hogy ez már a 8.osztály de én nem bírom tovább!
2015. febr. 20. 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a lényeg lemaradt. Szóval érzéketlen szeretnék lenni, nem érdekelnek a következmények, hogy olyan maradok, de én erre a pár hónapra érzéketlen szeretnék lenni, van itt olyan aki segítene ebben?
2015. febr. 20. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hete volt egy ugyanilyen kerdes, azt nem te tetted fel veletlenul ?
2015. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzéketlennek lenni nem olyan jó, bár valamilyen szinten el lehet érni, de nem érdemes szerintem.Bírd ki, már csak 3 hónap van hátra és az új közösség már teljesen máshogy fog hozzád állni.Tudnál változtatni rajta, de emiatt a 3 hónap miatt azért nem érdemes, mert valószínű a legtöbb kö*ögöt nem fogod látni többet, az új iskola és új osztályban teljesen új lappal indul mindenki.Szorítsd össze a fogad és bírd ki!
2015. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Én is ugyanígy voltam/vagyok(néha). Szar volt az általános, gyűlöltem az osztályomat, az utolsó 2 évben már azt vártam hogy mikor mehetek végre valahára gimibe. Én is gondolkoztam a bunkóságon, de rájöttem hogy tök felesleges. Az a vonat már elment, ne fussunk utána! Gimis széria szépen indult, aztán a kis "osztályranglétrán" lecsúsztam újra. Most ugyanúgy utálom, rühellem az egészet, de szerencsére jó kapcsolatokat építettem ki, szóval tudok programokat szervezni bárhova, vannak végre barátaim. De az osztályon belül semmi, kizártam az egészet, minimálisan beszélek velük csak. De sulin kívül teljesen normális vagyok mindenkivel, élvezem az életet. Sok szerencsét kérdező!
2015. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!