Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Renáta?! Szerintetek csúnya...

Renáta?! Szerintetek csúnya ez a név? És milyen karakterű nőt képzelnétek el, ilyen névvel? Külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani hogy azonosulunk a nevünkkel,szerintetek?



Èn nem szeretem a nevem általában a kissebbsègre asszociálnak a hallatára, pedig magyar lány vagyok.

Nem szeretnék senkit megbántani ezzel , csak kiváncsi vagyok a vèlemènyetekre!!!



Ja ès szeretnèm ha mindenki őszintén leírná mit gondol a nevemről, bírom a negatív válaszokat is.



Hisz ezèrt teszem fel a kèrdèst ,hogy mit gondoltok!


2016. máj. 31. 06:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban úgy, hogy ne befolyásoljon a leírás írom.

Nincs Renáta nevű ismerősöm, de egy fekete hajú, magas-középmagas nőies nő jut eszembe, esetleg egy kissé sötétebb bőrrel [nem feltétlen mert roma] aki talpraesett, és határozott. Nekem legalább is ez jut eszembe róla.


Egyébként, a Renáta már nem igazán divat a kisebbség körében.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Valamint ebben a kérdésben a válaszok közt se nagyon látok Renátát, szóval emiatt ne aggódj. :D


Mert az én nevem? Kata. xD Régen mondjuk én se szerettem, de "megbékéltem" vele, végül is nem is olyan rossz, még annak ellenére se, hogy a legtöbb embernek az a hülye reklám jut eszébe, hogy "szia Kata vagyok, van még egy pepsid?" xd

2016. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves Kata! A Kata a harmadik nevem 😂😉😃
2016. máj. 31. 07:03
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Renáta.. Nekem sincs renáta nevű ismerősöm..

De tudod mit? Elképzelem neked.

Szóval olyan 170-175 cm magas, kicsit molett, szemüveges, intelligens lány jut róla az eszembe, aki aszexuális, és kutyát tart :D

2016. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátnőm Renáta, fekete hajú alacsonyabb lány. Nagyon határozott, karakteres személy, de mellette iszonyat önzetlen. Nyilván a nevelés is számít. Mert van egy Renáta, akit régről ismerek, na ő egyszerű, mint a bot.
2016. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, mert egy nagyon szép, kedves lánnyal van össze kapcsolva.
2016. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
😃 aranyosak vagytok nem vagyok molett se szemüveges se aszexuális 😂
2016. máj. 31. 08:18
 7/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem van bőven Renáta ismerősöm. Többek között én is az vagyok, és egyikünk sem hasonlít, sem személyiségben, sem alakban, sem magasságban egymásra. Van sportos lebarnult nő, van molett szőkehajú-kékszemű nő, van fiúslány alkat, van barnahajú, elöl deszka hátul léc alkat... Van aki karakánabb, van aki nyuszi.


A neveknek itt Magyarországon tulajdonítanak nagy jelentőset, de a név csak név.

Én tartom csúnyának, sem cigány névnek. Lain eredetű, és az érzelmeim iránta semlegesek.

2016. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak a vèlemènyedre vagyok kíváncsi, persze nem hiszem hogy minden Renáta egyforma.Csak egyszerűen èrdekel, ki mit társítana ezzel a névvel 😃
2016. máj. 31. 09:11
 9/13 anonim válasza:
100%

Nekem van egy Renáta nevű nagyon jó barátom.

175cm körüli magasság. Gyönyörű csillogó barnahaj,mély megértó barna szemek és pajkos mosoly és egy viszonylag sportos egyedi alkat... mégsem hivalkodó ami még különösebbé teszi...no és persze nemutolsó sorban nagyon jó humorral is rendelkezik.

Az egyik legjobb dolog volt az életemben, hogy megismerhettem. Ami érdekes volt, hogy a neve alatt felhalmozott tulajdonságok legnagyobb része tényleg teljesen igaz volt rá, így bizonyos értelemben tökéletesen azononosult vele.

Ami érdekes, hogy őt is foglalkoztatta ez a nevével kapcsolatos kérdés valamilyen szinten szerintem. Sok becézésre pl. Különösen morci :D


De összefoglalva a dolgokat. Mielőtt megismertem ezt a lányt azelőtt se gondoltam, hogy a Renáta csúnyább lenne mint egy Laura vagy Kata vagy Sára vagy bármely tömegnév. Sőt mivel ritkább különlegessé tesz.

Az emberek egyéniség által ítélnek inkább és ha benned is egy kedves szerethető karaktert látnak vagy olyat amilyet szeretnél, hidd el nemfognak a nevedért elitélni:) sőt megszeretik. Én azóta teljesen másképp ítélem meg ezt a nevet és az egyik személyes kedvencem.

Gyönyörű neved van ;) és hozzáteszem, hogy ezt most nem csak a lány miatt írtam. Szép a jelentése is úgy ahogy a külföldi testvérnevei is mint pl. Renée:)


Az, hogy az emberek kissebbségbe sorolnának ez marhaság ezt elne hidd. ;) Nekem is ritka nevem van...mégse éreztem sose.

Telefonról vagyok sorry ha elírtam valamit.

18f

2016. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Válaszoló: nem nem írtál fèlre semmit 😃 köszönöm szépen a szèpen kifejtett válaszod , nagyon tetszett 😃
2016. máj. 31. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!