Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tapasztaltatok már ilyet?

Ti tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

A testvéremnek egészségügyi maszkot ajánlott viselnie, ha kimegy emberek közé, így a tömegközlekedés során is, mivel az immunrendszere még mindig gyönge, nemrég volt a csontvelő transzplantációja leukémia miatt, az új immunrendszerével még hozzá kell szoknia a külvilághoz. Volt mellette egy szabad hely, de egy idős nő, aki leakart ülni nem oda ült le, hanem megkért egy másik embert, hogy adja át a helyét, mert nem ül le "fertőző" ember mellé. Az illető nem adta oda a helyét, a nő végül állt.

Nektek volt hasonló esetetek? Volt, hogy maszkot kellett viselnetek és ezért kinéztek titeket?



2016. jún. 2. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom ajánlani, hogy minél hamarabb szokja meg az új immunrendszerét, hogy gyümölcsturmixot igyon, házilag készített, és nézzetek utána, hogy melyik gyümölcs, zöldség a legjobb, melyik használ a legtöbbet.

Szerintem a petrezselyem a legjobb,ezt mástól is hallottam.Persze lehet keverni, de még mielőtt ennek nekikezdene, azért érdeklődjetek egy ilyesmivel foglalkozó szakorvostól is, ő jobban megmondja, mint én

Egyébkétn nekem is gyenge volt az immunitásom, és ettől a kis gyümölcslétől nagyon helyre jöttem. November óta, most iúniusba hültem meg. Persze egy kis szünetet is kell tartani ezzel, de én csak ajánlani tudom.És a cékla pedig a vérnek is jó, mert én vérszegény vagyok.

Szegény, nem lehet könnyű neki, kívánom, hogy minél hamarabb helyrejöjjön. Valahogy próbáld felvíditani, hogy ne érezze rosszúl magát, hogy maszkot kell viselnie! Gyógyulást neki!

2016. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Jöhetnek még!

Sajnos nyerset elvileg egyáltalán nem ehet, főtt-sült ételeket ehet, mivel csak hőkezeléssel biztosított, hogy biztosan nincs benne valamilyen kórokozó.

2016. jún. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!