Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kismellű lányok, nektek is...

Kismellű lányok, nektek is van olyan, hogy rátok jön ilyen pánikroham-szerű érzés a kis melletek miatt? Rám pont most jött rám, de már nem először.

Figyelt kérdés

Általában akkor jön elő, amikor egyedül vagyok itthon, mint most, vagy éjszaka.

Belenéztem a tükörbe melltartóba, ahol jól látszik, hogy még csak össze sem ér a két mellem, gyakorlatilag semmi nincs, és ilyen remegő sírás jön rám. Bezártam az ablakot, és üvöltöttem egy nagyot. Fogalmam sincs mi ez, de nem nyugszom megfelé, már meg vagyok ijedve saját magamtól, ez nem normális dolog. Mit csináljak, már kb. 20 perce van ez a remegő sírás, most már tényleg félek. A legrosszabb, hogy senkinek nem mondhatom el, mert mindenki elítélne miatta, nem kívánom senkinek ezt az érzést. Közben meg eszembe jut, hogy a rákos nők örülnének, ha "csak" a mellük lenne kicsi, és egészségesek lennének.

De egyszerűen így sem nyugszom meg, csak még rosszabbul érzem magam még a lelkiismeret-furdalás miatt is.

Szerintetek ez normális dolog, volt már valaki így? Ha igen, mit csinált, hogy megnyugodjon?

Nálam egyre gyakrabban jön elő, úgy, hogy előtte 5 perccel még jó kedvem van.



2016. jún. 7. 19:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem tudat alatt nem a kis melleidtől jön elő a pánikroham, valami más az oka. Lehet, hogy előtte volt valami, ami számított, de nem foglalkoztál vele különösebben, vagy valami nagy az életedben, vagy régebbről, és csak erre hárítod ki.

Vagy pedig tényleg emiatt, de akkor nagyon súlyos problémáid lehetnek magaddal és az énképeddel... Ha ez nem szűnik meg, akkor szerintem beszélj valakivel, aki tud ez ügyben segíteni.

Szorítok neked!

2016. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nincs én nagyon szerencsésnek gondolom magam hogy sose csináltam ebből nagy ügyet, én szeretem a kicsi melleimet. (75A-s amúgy) Szépek, cukik, illenek hozzám, nem zavarnak semmiben, tudok hason aludni, stb stb. Az nagyon szomorú és egyáltalán nem normális hogy egy ilyen dolog miatt ennyire kikészíted magad. Menj el pszichológushoz, ő majd segít elfogadni magad ha magadtól nem megy. Nem tudom mennyi idős vagy és miért zavar ennyire a dolog. A fiúk miatt ne zavarjon, a többséget vagy nem érdekli mekkora a melled, vagy kifejezetten a kicsit szereti. Én személy szerint szomorú lennék ha hirtelen megnőne a mellem. Ha sehogy se tudod helyrehoznia dolgot elmenekülhetsz megcsináltatni, de szerintem ezt először fejben rendbe kéne rakni és ha akkor is úgy akarod amikor már megbékéltél vele, akkor csináltasd meg. 19l
2016. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Ne hisztizz emiatt...vannak kis szerszámú férfiak is ők is élnek...amúgy meg van aki a kis mellű nőket szereti
2016. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1, semmi különösebb nem történt mostanság, általában egy héten 1-2 alkalommal előjön, és rendesen üvöltöm, mint valami őrült, és annyira fáj, szinte fizikai fájdalomként élem meg, valahol a torkom alatt, folytogatás-szerű érzédsremegő sírással.

Most már jobb egy picit, de még mindig könnyezem.

Egyébként köszönöm!

2016. jún. 7. 19:26
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

Menj el pszichológushoz, mert ez nem normális dolog.

Régen én is utáltam a melleimet, (75B) mert kicsik, ráadásul a sok hason alvás miatt még picit szét is állnak, de már megbarátkoztam velük, a nagyobb nem is illene hozzám, és amúgy meg feszesek és formásak.


Dokihoz viszont mindenképp menj el, mert ez nagyon nem normális és a jövődet tekintve sem lenne célszerű, ha megmaradna.

2016. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De nem hinném, hogy ehhez doki kellene, attól még ugyanannyira zavarna, főleg a tudat, hogy közel a 18-hoz már nem fog nőni, max. terhesen, de ahhoz meg majd fiú is kellene, és bizony én le nem vetkőzöm így fiú előtt...
2016. jún. 7. 20:14
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
De, pont ezért kell doki, mert lelki problémád van. Képtelen vagy elfogadni magad, pánikrohammal meg igazán súlyos önértékelési problémáid vannak. Amúgy miért gondolod hogy egy fiúnak se tetszene? Rengeteg helyről hallottam már hogy kifejezetten kis mell tetszik, barátom imádja az enyémeket, sok embert látni kis mellel és baráttal az utcán is.
2016. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Te fogyatékos vagy. Ott üvöltözöl magadban és komolyan a melled mérete zavar a legjobban?!
2016. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem téged nem dugnak meg rendesen.

Ennyi a probléma.

2016. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#8, nem vagyok fogyatékos, de a fogyatékosokat is tisztelem és szeretem, nem hiába szeretnék a jövőben velük foglalkozni.:)

#9, miből gondolod, hogy nekem szexre van szükségem, de komolyan, honnan a büdös francból?!

2016. jún. 7. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!