Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szep viselkedes...

Szerintetek szep viselkedes volt ez a nagymamamtol?

Figyelt kérdés

A nagymamam fel ajanlotta hogy meg veszi az eskuvoi ruham.amit egyszeru szolid ruhanak gondoltam.el is mentunk megvenni de mivel terhes vagyoo meg amugy se vagyok egy sovany alkat es nem talaltuk ram meg a megfelelot

Igy szo szerint le koverezett a baratom elott ami elegge kellemetlen volt.meg sz elado elott is azt mondta azert nem jok ram a ruhak mert kover vagyok es hogy le kene belollem faragni meg ilyenek.


2016. jún. 8. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem sértés volt, ez egy ténymegállapítás. Vagy mit kellett volna mondania, túlsúlyos? Úgy már nem lett volna számodra sértő?
2016. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem en vagyok kover mama, hanem a penztarcad sovany :)


Vagy hogy mami, lehet hogy az eskuvoi kepeken ugy nezek ki mint egy bojler, de ez legyen a Jozsi (volegeny neve) baja.

2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem volt szép még ha van is rajtad felesleg ezt normális hangnemben is kifejezhette volna
2016. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én megértelek,szebben is kifejezhette volna magát.
2016. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

annyira szép választékos a magyar nyelv.


nyilván te is tudod magadról h nem 50kg sudár termet vagy igen szebben is kifejezhette volna

2016. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó, hát szebben is mondhatta volna.

A mamák nagy része nem arról híres, hogy tapintatosan fejezi ki magát.

Meg hát ugye te is írod, hogy nem vagy egy sovány alkat.

Figyelj kicsit oda az étkezásre, mert szülés után lehet, hogy nagyon nehéz dolgod lesz , ha le akarod adni a felesleget.

2016. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátodat minek cipelted el menyaruhát venni, de komolyan.
2016. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert ez nem olyan ruha amit nem lathat.szoval em menyasszonyi ruha hanem sima ruha meg o is szeretett volna jonni meg o vitt at autoval azert.
2016. jún. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!