Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régóta foglalkoztat az a...

Régóta foglalkoztat az a kérdés, hogy bizonyos korosztályok hogyan állnak hozzá a mai világban a családalapításhoz?

Figyelt kérdés

- Feltétlenül úgy érzik, hogy az életük csak egy gyerekkel lehet teljes?

- Mi a legmagasabb végzettsége? Rendelkezik -e vallási háttérrel, amit intenzíven gyakorol is?

- Mi a neme és kora?



2016. jún. 8. 22:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
37%

nem akarok gyereket SOHA az életben, most megyek közgazdász középsuliba, szeretnék minnél tovább jutni a ranglétrán (minimum a doktoriig) egyátalán nem hiszek semmiben, a sorsunkat magunk irányítjuk


14/f

2016. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
51%
#12vagyok. meg vagyok keresztelve, le vagyok konfirmálva de nem hiszem h bármilyen felsőbb rendű lény állna mindannyiunk felett
2016. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
72%

1. Nem, el tudom képzelni az életem gyerek nélkül is, karrierista vagyok. De szeretnék gyereket, egyet vagy kettőt.

2. Érettségi jelenleg, de jogi egyetemre járok. Nem, nem rendelkezem. Nem vagyok ateista, de vallásos sem.

3. 21L

2016. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
57%

- 30 éves koromig gondolni se birtam arra, hogy majd férjem és gyerekem lesz. 2 éves a fiam, mostmár tudom, hogy a mi életunk igy teljes.

- egyetemi végzettség. (+foiskola, 3 szakma, 2 felsofoku nyelvvizsga)

- meg vagyok keresztelve, de nem gyakorlom.

- no, 35 éves.

2016. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
34%

- Szeretnék majd gyereket, akár örökbefogadottat is, ha nem jön össze.

- Jelenleg érettségi, talán még lesz több is. Nem gyakorlok semmilyen vallást.

- 19/L

2016. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
55%

-Megtalaltam az a part akivel boldogan vallalnek gyereket.Tobb eve egyutt vagyunk mar,sok nehezseget atveszeltunk.Barkivel ezt nem tettem volna meg sose.Keszen allunk a csaladalapitasra es nincs bennunk semmi muszaj.Hisz minket is vallaltak a szuleink es bar en nem nagy szeretetben nottem fel o meg igen en nem zarkozom el a gyerekvallalastol mint paran.Szeretnem a gyerekeinkben sajat magunkat latni es minden szeretetet,torodest megadni ami tolunk telheto.Persze azert elkenyeztetni nem akarnank.Szerintem a mi eletunkbe boldogsagot jelentene a gyerek.Igaz ha ugy nezzuk mar igy is teljes vmilyen szinten az eletunk,de nekunk igy lenne kerek :)

-legmagasabb iskolai vegzettseg nekem kozepfoku,ferjemnek felsofoku.

-Van vallasi hatter amit a magunk modjan gyakorolunk.Ritkan jarunk vallasi kozossegbe es neha imadkozunk.

-27/N

2016. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
62%

-Nem feltetlen egy gyerek ahhoz hogy teljes legyen de en szeretnek egyet a szerelmemtol. Szeretek a gyerekeket nagyon

-erettsegi. Szakmat tanulom es levelezosre jarok egyetemre

-nem vagxok vallasos (meg vagyok keresztelve)

-20 eves no

2016. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
55%

*feltetel

*szeretem


Bocsi

2016. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
49%

- Nem. De ha minden általam szükségesnek vélt körülmény adott lesz akkor szeretnék gyermeket vállalni.

- Egyetemista vagyok, diploma a reális cél. Agnosztikusnak vallom magam. Nem vetem el isten létezését, de nem is hiszek benne feltétel nélkül. Felekezethez nem tartozom, vallást nem gyakorlok.

- 21/N

2016. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
44%

- Nem feltétele, de szeretnék 2-3 gyereket. Amúgy meg kire marad akkor az amit megteremtek? Nem viszek úgysem semmit a sírba.


- Eddig érettségi, most egyetemista vagyok. Nem gyakorlom a vallásom intenzíven bár hívő vagyok.


- 20/F

2016. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!