Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég duci vagyok, a párom...

Elég duci vagyok, a párom nagyon sok édességet hoz nekem minden nap. Azt mondja mindig mennyire szereti hogyan ilyen husis vagyok. Szerintetek hizlalni akar?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 09:35
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nekem elég furi, hogy minden nap édességet visz neked. A fogorvoshoz elfuvaroz majd, ha baj lesz belőle ? :D
2016. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Ha tényleg a kövérek jönnek be neki, akkor érthető, hogy legalább szinten akar tartani. Fontos számára, hogy mindig vonzó légy.
2016. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Az a minimum, hogy elfuvarozza a fogorvoshoz!

De majd a számlát ki is fizeti???

2016. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy dolog a fogorvos, de az elhízásnak ennél sokkal súlyosabb egészségügyi következményei is lesznek.
2016. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

sztem nincs benne rossz szándék csak tudja h szereted én is egy időben ezt csináltam párommal :P lány vagyok.


Tudtam h szereti a túrórudit, kókuszos dolgokat, milka waffelinit stb és mindig kapott valamit, vagy elrejtettem a táskájáéba reggel h meglepjem :)



mondd neki ha ez téged zavar vagy edd nyugodtan ha jólesik csak oszd be, ne gondold h rossz szándék vezérli

2016. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi :)
2016. jún. 10. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy feeder hajlamú. :) Csak nem meri még nyíltan elmondani, mert nem tudja, hogy miként reagálnál arra, hogy szeretné ha még ducibb lennél. :) Ha nem félsz az elhízástól és szeretsz enni, szereted, hogy van rajtad husi, akkor jó párt találtál. :) Viszont jó lenne ezt nyíltan tisztázni, mert ez fontos egy kapcsolatban és nem jó az ha az akaratod ellenére próbál hízlalni. Ha te nem szeretnéd ezt és ő tényleg szeret akkor nem fogja erőltetni a dolgot. Ha pedig nem tud leállni akkor nem is szeret igazán csak a vágyait akarja kiélni.

Egyébként ezt azért mondom, mert nekem is tetszenek a duci csajok, de nem kezdeném el hízlalni a párom, max csak ha ő kérné. Akkor is csak mértékkel, mert 10-15 kg plusz még elmegy, de afelett már vannak veszélyei, meg kényelmetlen is. Nekem pl van, hogy egy 200 kilós csaj is meg tud tetszeni, de nem jönnék össze vele mert túl sok kényelmetlenséggel járna, nem lehetne vele csak úgy ide oda menni mindig, pedig elèg aktív életet élek, nem bírnàm azt az életmódot, de pár kiló plusz nem okoz még bajt.

2016. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igy jossz be neki, ducin :) Nincs ezzel semmi baj, ha ugy nem vagy annyira elhizott, hogy az az egeszsegedet veszelyeztess. (nekem a kerdesbol az jott le, hogy csak egy pici plusz van rajtad)
2016. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!