Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakmát válasszak?

Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Most érettségizem,utána okj-ra szeretnék menni.Olyan szakmát szeretnék amivel tutira lesz munkám mindig,és pályakezdőként kb. 140-150 nettó fizetés megvan.Valami olyasmi lenne jó amihez nem kell különösebben se ügyesnek se okosnak lenni,mert egyik se vagyok.Kivéve informatikai területen.Ott többnyire jól helyt állok,és érdekel is.A legjobb lenne valami ehhez kötődő szakma,de persze nem az a legfontosabb hogy szeressem,hanem hogy meg tudjak élni belőle.
2016. jún. 10. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mezögazdász erőgépkezelő sofőr ....
2016. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Facebookon láttam valamilyen codecool, codecol, codeschool nevű suli tanfolyamát. 18 hónap alatt megtanulsz programozni... Nem tudom mennyi igaz belőle, milyen papírt ad, milyen tudást. Vannak még rendszergazda okj-k is, azokat sem tudom mennyit érnek.
2016. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted az infót, akkor egyértelműen IT szektorral kapcsolatosakat keress.
2016. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha meg nem számít, hogy szereted-e akkor keress olyant amivel jól tudsz keresni, nem csak megélni. Legalább akármilyen hobbit űzhetsz, a pénz nem akadály
2016. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
okj-vel 140-150 nettó? Ez a hónap vicce
2016. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Keresek,ezért is tettem fel a kérdést :).


Örülök hogy vicces.Pont itt olvastam egy kérdést amiben a kérdező érettségi nélkül keres ennyit.

2016. jún. 10. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:

#5-ös


OKJ-s hegesztő vagyok,pályakezdő. Nettó 200 ezer az alja. 2 túlórával 256 ezer nettó. Puszillak.

2016. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ötös vagyok. Barátom is hegesztő, okjvel, Mávnál, 115 nettót kap. puszillak én is:-)
2016. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.


Ha neki jó az a pénz,akkor csinálja. Nekem nettó 90-et adtak volna két helyen itt helyben. 70 km-el odébb mentem,ott keresek annyit,amit írtam.


Milyen eljárással hegeszt?


:)

2016. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igazad van hetes de 45 évesen 60éves lessz a szervezeted, ivfény a szemed nyirja ki, a fémgőz a tüdőd a bőröd a szikrák, na jó awi co kevésbé károd de azért eléggé. Heggesztöknek az egészségét veszik meg.
2016. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!