Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legjobb...

Miért zavarja a legjobb barátomat, hogy nagyobb autót karok a mostani tanuló kocsimnál érettségi után?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves , de alig 120 ezer km-es autóm, jó megy ,meg minden, teljesen saját, nálunk mindenkinek van saját autója.


Jó autó ,nagy ,de még is csak alig 70 lovacska, a szüleim bele is egyeztek veteránt akarok venni amcsit, benzinfalót, legalább egy 300, 320 lovacskásat, ami a másik, hogy kinőttem az autót, lehet a 70 lovas autóval is 150-el, menni, de nem annyira gyorsul, meg a másik az ember barátnőt akar , vagy megjelenni valahol azért ne egy 300 ezres saját kocsival jelenjen meg. Meg a másik látok felnőtteket, azok is cserélik az autójukat, én is cserélhetem, erre ő hát azok ők ,de Te vagy. Másfél év után ideje autót cserélni. Mondtam neki jutányosan eladom, 250-ért ,de ő neki még jogsija sincs semmire.



Erre ő minek, máshol még a családnak sincs autója,mondtam nem az én gondom, de kinéztem magamnak egy elég pénzes csajt, azért lenéznének szerintem ,ha nem egy 2 tonnás autóval jelennék meg. Az apósnál, meg az anyósnál is teljesen másként néznének rám. Meg ,hogy felelőtlenség ekkora autó, mondtam neki viccesen tudok a ménessel bánni.


2016. jún. 10. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nagyon helyesen úgy gondolja, hogy szánalom apádék pénzére verni a f.odat.

Te nem. Más értékrend. Furcsa hogy barátok vagytok.

2016. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A másik ilyen régi nagy 5-6 méteres ,6-7 esetleg 8000cm3-is benzinfalók 2-300 vagy efeletti lóerővel már kaphatók 4-5 millióért nagyon jók. Azért 5 millió nem sok ,300 feletti lóerővért, és 2 tonnás kasztniért.
2016. jún. 10. 15:55
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha az autód megjelenésével akarsz magadnak barátnőt, nagyon nagy gázok lehetnek.
2016. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem autó megjelenéssel, csak tudod ,máshogy állnak az emberhez. De egy fiatalnak hiába is magyarázom.
2016. jún. 10. 16:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
wow. egy fiatalnak. max 18-19 éves lehetsz, ha nem tévedek... Remélem azért nem sok ilyen sznob köcsögbe fogok botlani az életem során.
2016. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És miből lesz 5 milliód, ha eddig csak egy 300ezres kocsira tellett? Miből fogod etetni azt a 300 lovacskát? Egyébként te biztos nem mész százzal az írásod alapján. Normális emberek nem a kocsid alapján ítélnek meg.
2016. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a csaj pénzes, hanem a szülei, ahogy te neked sem lesz pénzed majd másfél évenként új kocsira, ha papika már nem lesz.


Most mondd meg miért ez a legfontosabb érettségi után? Egyáltalán mik a terveid a jövő fele. Tegyük fel meg lesz a pénzes csajszika, mivel fogod majd magad mellett tartani, ha nem lesz meg a régi színvonal.

2016. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján egy felszínes beképzelt ellenszenves idióta vagy. Értelmes nő leszarja van-e autód, akár biciklivel is mehetnél udvarolni... de értelmes nő alapból szóba sem állna ilyennel mint te. Szóval vegyél csak autókat, más boldogságod úgysem lesz az életben.

A legjobb barátod gondolom tudja mi számít az életben... csak te vagy eltévedve.

2016. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja 5-6 millió nem so b*szod xD Dolgoztál te valaha életedben? Vagy csak belecsöppentél a vagyonba? Szánalmas vagy és ha neked olyan nő kell aki a pénzedre hajt csak gratulálni tudok. Az ilyenek miatt tart ott a világ ahol...
2016. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Majd a szüleim adnak pénzt rá, hát figyelj, én azt látom , a lányok szeretik a jó sorsot, főleg az idősebbek. ezért választok olyat amilyen én.


Főleg a gazdagabb lányok, apjuknál is bevágódnék. Amúgy haverom lehet ,hogy egy kis biciklivel jár, de neki legyen olyan nője, akinek szintén nincs pénze, meg irigy.

2016. jún. 10. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!